Új hozzászólás Aktív témák

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz Bad Pritt #37 üzenetére

    Tényleg neked fontos, hogy mikor játszódik a játék és hogy nem vagy megszemélyesítve. Nem lehet, hogy a játéknál pont ez a koncepció? Tudod miért hiszem el, mert olyan fejlesztésekről beszélünk, hogy mennyiből tartott volna megírni pár oldalnyi szöveget és azt a megfelelő pillanatban elhelyezni a pályákon. Ki írni:
    Palatta planet: 5670 ion. Rata telep. Ki'art mérnök. Invazív faj támadta meg a telepet.
    Fantáziámat ha használom, akkor azt tudom mondani, hogy egy olyan társadalomról beszélünk, amely nem használ neveket nincs történetük, nincs irodalmuk. Gondolatokkal, gondolat átvitellel, szagokkal, beszélgetnek, vagy öröklődik a tudás, a sexulis aktus folyamán. Közös tudatuk van. Folytathatnám a fantáziámat használva és nem kell narratíva, nem kell kontextus.
    Értem, hogy neked és másnak kell, nekem nem. Használom a fantáziámat, és lehet ezt várják el a fejlesztők is a játékban tőled. Nem ez az első játék és nem is az utolsó, ahol egy szem szöveg sincs a játékban, vagy nagyon kevés és a játék kézikönyvében találtad meg a sztorit a lore-t. Azoknak akiknek pont le kell írni szövegesen és el kell magyarázni a történetet és ez egy már létező koncepció, játékoknál, filmeknél.
    Csak ismételni tudom magam én is. Van rendes sztori, nem szöveggel, nem beszéddel támogatva, hanem a környezetet figyelve, keresve a képi infókat, járva a termeket, folyosókat.
    Azoknak akiknek kell a megerősítés, akiknek meg kell segíteni a fantáziájukat ott az art book.
    Személy szerint pont ezt élveztem a játékban, amiről beszélünk. Csodás volt a fantáziámat használni.

Új hozzászólás Aktív témák