Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    Sziasztok!

    Nekem két napja van egy 5 pro BT. Eddig Huawei, Honor karpántokat használtam, és ahhoz képest volt ez most elmozdulás. Alapvetően az volt a indikációm, hogy a Huawei ökoszisztéma elhagyása után, a (Samsung) telefonom nem nagyon működött együtt ezekkel. Régóta gondolkodtam rajta, most léptem meg. Az árról annyit, hogy a 205 ezres listaárhoz képest kuponokkal, beszámítási kedvezménnyel, egy régi (a polcon porosodó) telefon beszámításával, meg az ajándék BUDS Live azonnali eladásával 74 ezerre jött ki az ár, ami összességében már vállalható volt úgy, hogy egy plusz szíj is jött hozzá.
    Akkumulátor. Most tanul. Nekem megy az állandó pulzuskövetés, az alváskövetés (horkolásfigyeléssel), az üzenetek-hívások fogadása, viszont nem megy GPS. Ugye most még tanulja a szokásaimat, és nem optimális az akku merítés), de tegnap este fullra töltöttem, 22 órakor levettem a töltőről, reggelre (6:35) 96%-on volt. Most 88% (11 óra van), de nagyüzemben jönnek a hívások, az üzenetek, és volt 35 perc edzés is. Nem tudom, hogy ez mennyire jó, de nem az egy napos üzemidő, az tuti.

    Fizetés. Valami hiba miatt a Mastercardot nem akarja rávarázsolni a Wallet, de erről írtak (remélem javítják), de mivel ez képernyőzárral is jár, és nem szeretnék minden használatkor képernyőzárral izélődni, valószínűleg ez egyelőre nem lesz élesítve rajta.

    Hogy miért vettem meg? Mert nagyon jó az egészségkövetése, és sajnos szükségem van rá. Próbáltam egy Huawei és egy Xiaomi órát is, de messze nem tetszettek ennyire, a Garmin pedig nekem túl fapadosnak tűnt. Egyelőre elégedett vagyok, a súlya furcsa kicsit még, de szokom.

Új hozzászólás Aktív témák