Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz Gubu0101 #194 üzenetére

    Huawei Watch 2 volt ,akkora ótvar soha többet olyant sem ami a huaweihez köthető. Soha senkinek nem volt olyan amibe volt Magyar nyelv. Ígérték, hogy lesz, de a ferde szemű csang egyik reggel kitalálta, hogy nem frissítik többé és nem is fordítják a nyelvet. Ekkor 1 éves volt az óra. Mindenféle bikfa nyelv volt benne csak magyar nem. Pl. Akárhányszor levált a telefonról utána csak újra indítással lehetett csatlakoztatni. Nem egyedi probléma volt. Gondolt egyet nem lehetett görgetni a menüt és ezzel nem csak én voltam így. Bagatel 110 ezer huf volt az ára. Még azt sem lehetett ráfogni, hogy szürke import mert a T nél vettem. Na mindegy ez az én álláspontom mindenki más meg azt vesz amit akar. Szvsz. nem véletlen haragudtak meg rá valakik és tapossák a sárba . 3 óra kerékpározás után alig 20 % maradt benne. Pedig napközben az asztalon pihent csak alkalomra használtam. Ezt egésznap használom gyaloglás 60 perc ,kerékpározás 90 perc a mai napon és 78% al raktam az asztalra. Nem szándékozom erről senkivel sem vitatkozni. Ja és, hogy lásd nem két napra vettem. A vásárolt dolgok és a gyári dolgai ott figyelnek a hirdetésbe és a kutya sem néz rá. Ilyen siker termék volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák