Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    Sziasztok,

    olyan problémám lenne hogy ha gyári (vagy akár nem gáyri) usb kábellel csatlakoztatom a telefont, akkor másolni teljesen jól és gyorsan tudok, de amint törölnék a telefonról (mondjuk átmásoltam 100 fényképet és törölném is őket), előjönnek a hibák. Az első pár képet még tök gyorsan letörli, de utána megakad az 5. 10. képnél (változó hogy mikor) és timeout-ol kb 5 percig vagy 10-ig, vagy a végtelenségig - ez is változó. Usb tárhelyként csatlakoztattam a telefont. Médiaeszközként nem szeretem, mert úgy nem látja a Total Commander csak az intéző és sok sok kényelmi funkciót elveszítek..
    Mi okozhatja ezt? Először azt hittem kábelhiba de több kanóccal is próbáltam már.

    (Ha nem pc-n keresztül, hanem az android alól akarom törölni a fájlokat, az persze jól megy, csak az is eléggé macerás és hosszadalmas többszáz file-t kijelölgetni.)

    Köszi!
    Üdv.

    Éljenek a nyulak!

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    Sziasztok, T-s S Advance-m van, 4.1.2 gyári rommal.
    Mostanában elég gyakran belassul, pedig nincs teleszemetelve. Van olyan, hogy a képernyő nem kapcsol ki magától. Mondjuk 10-ből 1x 2x előfordul. Ilyenkor csak az használ, ha a bekapcsoló gombot megnyomom, tehát én kapcsolom ki a képernyőt. Illetve az elejétől fogva csinál olyat, hogy kamerázás közben belassul és szaggatni a kép. Nem csak felvétel közben, hanem utólag gépen megnézve a videó is. Mondjuk ezen egy reboot segít általában, de csak egy darabig. Úgy 3-5 videó után ismét elkezd szaggatni.
    Meg még vannak apróbb idegesítő dolgok, de azok nem annyira fontosak.
    Ti találkoztatok már ezekkel a hibákkal?
    Ezekre van ötletetek, hogy mit lehetne vele kezdeni? Gondolom az a megoldás marad, hogy fel kell tennem egy hekkelt romot... Gyárira nincs már frissítés régóta :(

    Köszi előre is,
    Csaoo

    Éljenek a nyulak!

  • Mákosmetélt

    aktív tag

    válasz Balathruin #40407 üzenetére

    Köszi! :) Ez a leírás tényleg elég részletes. Még anno a Sony Ericsson X8-amat hekkeltem, de az sem most volt, meg ahány telefon annyi féle megoldás...
    Ez az Fmod rom egyébként jó? Tudom mindenki másra esküszik, de melyik az ami a legmegbízhatóbb/legjobban kitesztelt (sokan használják) ? Nem kell hogy a legfrissebb legyen, csak jól működjön :)

    Thx & Üdv.

    Éljenek a nyulak!

Új hozzászólás Aktív témák