Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz xemelon #42390 üzenetére

    Ezen besz@rtam. :-D

    Neked is és minden fórumlakónak BUÉK. :-)

    Ha már itt tartunk.
    Én anno úgy "szereztem" az Advance-t, hogy kettőt vettem vaterán: Az egyik beázott - se kép, se hang, viszont ép volt; A másikat leejtették és "összetört".
    Ezekből csináltam egyet. Viszont kiderült utána, hogy a beázott is működik. Nem is kellett volna megvennem az összetört példányt. Így maradtak tartalékalkatrészek kijelzőn és GG-on kívül. Ami most törött, az bekapcsol meg minden. Adódna egy kérdés, hogy nincs valami más mód mondjuk ADB-n keresztül, hogy egy programmal a gépre kötött teló "képernyőjén" tallózhassak? Mert screenshot-ként átjön a képernyő tartalma és a telefon működik rendesen és arra gondoltam, ha másra nem is használnám, de mondjuk rákötném a gépre webkamerának. Tudom, hogy erre lenne androidos alkalmazás, viszont azt fel is kell rakni és egy csomó dolgot konfigolni meg mittudomén. Viszont nem szeretném ezért szétszedni az ép telefont, hogy a kijelzőjét átmenetileg rákössem a töröttre, hogy beállítsak mindent.
    Azt szeretném elérni, hogy a szükséges alkalmazást fel tudjam rakni a törött telóra úgy, hogy bekapcsoláskor automatikusan el is induljon.

    Hogyan lehetne ezt megoldani kívülről?

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

  • terra052

    őstag

    válasz xemelon #42390 üzenetére

    Akkor lehet, nekem is ezért lehet nehezen felpattintani a hátlapot??
    Megyek, kiszedem a szaloncukit belőle...
    ;]

    werkmania.hu

Új hozzászólás Aktív témák