Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery15

    addikt

    válasz K e n y a #7740 üzenetére

    No problémó. :D Így van soha semmi sem lesz jó, mindig lesz olyas valaki, akinek valami nem tetszik. Én alapjába véve megvagyok elégedve a telefonnal eddig GB-vel ment most ki jött a "ruszki szar" hivatalos JB feltettük és gondoltam, hogy írom a tapasztalatokat és kérdezősködök erről arról, ilyen pl: a merülés meg egyes újdonságok, amiket nem találok meg. Úgy gondolom azért vagyunk itt, hogy egymásnak segítséget nyújtsunk. Ahogy Carline írta mi vállaltuk a következményeket a feltételével, így van én mai napig vállalom, hogy feltettem a "ruszki vackot", ha ugrott a gari, ha nem. Miért is ne tettem volna fel? Nem fogom megfosztani magam egy ingyenes plusztól. Én kifejezetten vártam, hogy kijöjjön a JB, kamerával foglalkoztak, hibáit javították, digitális zoom van, gyorsabban fókuszál. A project butter meg eszméletlen nekem nagyon bejön. A végre pedig, ha van egy frissebb rendszer akkor miért ne használnám azt? Akinek meg nem tetszik, hogy itt kérdezősködök/ünk akkor az ne olvassa el és ne kommentálja. Azt meg ne felejtsék ezek az emberek, hogy tökéletes az nem létezik! :U

    [ Szerkesztve ]

    HyperX

Új hozzászólás Aktív témák