Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Izé van.
    Egyszer régen nagyon régen felraktam az első orosz romot. Majd frissítettem a másodikra.
    Telt-múlt az idő, elkezdett lassulni a vas, meg egyre gyatrább lett a készenlét.
    Mit csinál ilyenkor az egyszeri user? Menti amit fontosnak gondol (csak médiatartalmak, semmi programbeállítás, vagy TB) majd gyalu. Külső sd, belső sd, factory reset.
    Szuper is lett.
    De.
    Gondol egyet a vas, és nem veszi komolyan, ha eltávolítom a fülhallgatót (nem headset, csak egy sony füles, néha egy maxell) és továbbra is a nem létező fülesre tolná a hangot.
    Újraindítás megoldja, tehát első körben kizárnám a hw problémát. Néha (nem reprodukálható módon) újracsatlakoztatás, és valami médiaprogi indítása (rádió, vagy bármilyen videó- vagy zenelejátszó) és utána leállítása is orvosolja a gondot.
    Bonus round:
    vagy összefügg, vagy nem a fentivel.
    Rádióhallgatás közben indítok egy játékot, legyen mondjuk a Royal Revolt, kicsit döcög, akad, és egyszer elhallgat a rádió. Kicsit nehezményezem, mikor befejeztem az adott szintet, kimászok a rádióhoz a játékból, hogy elindítsam. De a rádió megy, csak éppen hangot nem akar adni. Rádió kikapcs-bekapcs, és jobb mint újkorában, ezután a játék sem szaggat.

    Mielőtt visszállítást csináltam a telefonon nem volt ilyen hibám.
    Ja, azóta előjött a Call delay probléma is, ami addig nem volt egyáltalán.
    Erre varrjatok gombot. :)

Új hozzászólás Aktív témák