Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rmmm

    tag

    Sziasztok, a Google Play Protect miért panaszkodik, hogy a Galaxy Apps káros alkalmazás, és távolítsam el?

    Tapasztaljátok ti is, és csak a sok rendszerhozzáférés miatt hamisan riaszt, vagy sikerült behúznom egy magát Samsungnak kiadó kártevőt?

  • rmmm

    tag

    válasz stilo18 #6382 üzenetére

    Én is így vagyok, 2 évig nyúztam az S7-et. Csak a fényképező miatt lett S9+, csak a második optika miatt. Anélkül nem érte volna meg, vissza is váltottam volna.

    Egy kicsit fejlődött a normál optika is, teszteltem beltéren, érezhetően fényerősebb valamivel, de így van, már az S7 is elég jó volt.
    Nekem számít a "tele" lencse, nem a zoom miatt, az pont nem érdekel, közelebb tudok menni, hanem sokkal jobb portrékat lehet lőni vele. Egyrészt kevésbé torzít, másrészt kevesebb zavaró háttérelem van a telébb állás miatt, harmadrészt aki használja (szerintem érdemes) az elmosás is pontosabb, mivel nem csak találgatni kell kontraszt stb. alapáján, hanem a 2 optika eltérő helyzete miatt szinte tökéletesen ki lehet találni, mit kell elmosni.

    Sebességnövekedést én se nagyon érzek, a képernyő jobb, de tényleg lehet, hogy az S7-en csak már öregedés volt. A méretnövekedés is jól jön, ráadásul mivel kevésbé széles, könnyebben megfogható, mint anno a Note 4.
    Ami plusz még nekem, az a 2 hangszóró, nagyon jól szólnak. Fülhallgatókimenet (DAC stb.) zeneminőségben nem tapasztalok különbséget, de nem teszteltem direkt, csak az emlékeimre támaszkodhatok. Maga a fülalgató hatalmas csalódás, egy olcsó JBL (akciósan 3eFt volt 6eFt helyett) úgy lenyomja, hogy csak na, én azzal használom. Én azt hittem, ez valami 40eFt-os kategória lesz, amire majd lecserélem az olcsó JBL fülesem.
    Imádom a hátsó ujjlenyomatolvasót is.

Új hozzászólás Aktív témák