Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    Nem értem ezt a fólia őrületet. Csak én lennék ilyen (elvetemült), hogy elvből fólia nélkül használtam eddig az összes telómat? :DD Bár nem mintha sok telóm lett volna életem során, 1 kezemen meg tudom számolni (3, egy Sony Ericsson K770i, egy S3 Neo és most pedig S9). Valahogy nem tudnak meghatni a mikrokarcok, mert pont ezért mikrokarcok. Nem látod őket az esetek 99%-ában, amikor átlagos módon használod a telefont. A maradék 1%-ban is csak vizslatod a telefont, azért veszed észre. Én már pedig úgy vagyok, vele, hogy ha már van, használom, kihasználom, nem pedig féltem, mint egy hímes tojást. Olyan szerkezeti sérülést ezáltal úgy sem szenved a telefon, ami törékenyebbé tenné a kijelzőt. Azt pedig nekem senki sem fogja bemagyarázni, hogy egy komolyabb fólia leejtés ellen bármit is fog védeni, a becsapódás erejét nem képes semmi sem elvezetni a kijelzőről vagy eloszlatni. Itt csak a szerencsén múlik, milyen szögben csattan a telefon. Tokot használok viszont, azt is csak ha megyek valahova (azaz kültéren), mert amúgy DBrand skin díszíti a hátlapot a jobb fogás és a csúszkálás kiküszöbölése végett.

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák