Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    (#1536) Gubu0101 Ettől még összeakadhat valamivel. Akár a telefonkönyvben 06-tal mentett számok is okozhatják (így nem találja őket az adatbázisban -- bár elég nagy baklövés lenne programozói oldalról), akár egy a spam szűrővel összeakadó 3rd party program....

    (#1548) Norbeey90 Én a Solid Explorer Classic-kal csatlakozom a gépem megosztására. Ugyan a telefonon lévő dolgokat nem tudom vele rendezgetni, de oda-vissza fájlcserére legalább gyors.

    (#1562) vitezlejszlo Tudom, hogy nem vigasztal, de muterom vadi új Samsung okostévéjén meg nem lehet csatornát törölni, mert nincs olyan gomb ott, ahol a leírás szerint lennie kellene. Ezt most csak két dolog miatt írtam le, egyrészt valaki írta, hogy elvárná, hogy a telefonok is olyan stabilan működjenek, mint a tévék, de a tévék sem működnek jól újonnan, másrészt ebből kiindulva lehet, hogy csak egy későbbi szoftverrel kerül bele és még dolgoznak rajta ezerrel....? Simán el tudom képzelni.

    "Hagyd a tok GUI-ját Lacikám, ráérsz vele áprilisban, úgyis sokan gagyit vesznek!" :DDD :DDD

    B lehetőség: valamiért nem érzékeli a tok lezárását. (Ezt mágnes aktiválja.)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák