Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Tegnap reggel felkelek ahogy szoktam.
    Megosztom az S7-nek a netet ahogy szoktam, fél óra városi tévé után ezt kikapcsolom.
    Másfél óra múlva veszem elő a telefont, nem megy a mobilnet. Repülő ki-be, semmi. Újraindítás, van net. Játszogatok vagy 20 percet, elrakom a telefont.
    Újabb két óra múlva veszem elő, hogy reggeli időben játszom egy kicsit, nem indul a játék. Bemegyek a beállításokba, lefagy. Kilépek a főmenübe, akad.

    Na, akkor kapcsoljuk ki. Kb 5-6 percig néztem a Samsung feliratot villogni, nem volt hajlandó leállni.
    Mit csináljunk. Hosszú power gomb. Nem reagál. Na akkor Bixby+Power+hangerő. (először a fel, azután a le)
    Kínomban már a mindent IS nyomogattam.
    Valamelyikre elindult a boot. Alkalmazások optimalizálása ablakkal.

    Be is jött a kezdőképernyő fekete háttérrel, a widgetek érdekesek voltak, (a zenelejátszó widget pl a számcím/előadó helyett kiírta a cím első 3 karakterét, és 3 pontot) az alkalmazások nem nyílt meg hiába böktem/húztam.

    Újra is indult magától. Röpke 15 percig tartott a boot, helyreállt minden, azóta hibátlan.

    Nem tudom mitől lehetett. Up-to-date a rendszer, a mindenféle frissítéseket kézzel teszem fel, nem volt mostanában új app telepítve. Nem látom át mi történt, de picit beijedtem.

Új hozzászólás Aktív témák