Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    Most vettem külföldön szolgáltatótól egy S9+-t, nagy részben azért most (karácsonyra terveztem), mert van egy helyi akció a Samsung részéről, hogy mindenki aki vesz mostanában egy csúcs Samsungot, Gear S3-at kap mellé ajándékba. Csakhogy, ahogy írtam is, ezt nem lehet a vásárláskor elkapni, mert nem a szolgáltatók az akció szervezői, így vásárlás után a Samsung oldalán kell regisztrálni a készüléket, személyes adatokkal egyetemben, és majd a megadott helyre küldik a csomagot. Ez mind szépnek és jónak hangzik, csakhogy amikor regisztrálni akarom a dolgokat, azt írja ki az oldal, hogy a megadott IMEI szám (ami biztosan jó, számtalanszor ellenőriztem) még nem szerepel a rendszerben, de egyébként is 10 napig lehet a vásárlástól regisztrálni, tehát próbáljam később. Nos szombat óta próbálom "később" (előbb gondoltam, hogy hétvége meg hasonlók, de ma is ugyanaz a probléma) és nyilván bemehetnék a szolgáltatóhoz rákérdezni, de ma már nem jött össze, ezért gondoltam hátha valaki tudja innen hogy működik ez az IMEI-számos huzavona a szolgáltatók és a Samsung között (mert gondolom ez nem egy ország sajátossága, hanem mindenhol egyforma a metódus). Kicsit off a dolog, de.. ez van. :B

Új hozzászólás Aktív témák