Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    válasz bigdady #50870 üzenetére

    Verzió alatt azt értem, hogy például a 9.akárhanyas Android verzió. Az természetesen alap, hogy a készülékednek megfelelő változat legyen. Nevezzük akkor inkább buildnek vagy kiadásnak vagy nemtudomminek.

    Tehát először is felejtsétek el, hogy dbt rom. Ilyen nincs. Nincs külön xeh vagy dbt rom. Azonos build esetén a két rom bitről bitre ugyanaz! Épp ezért nem ettől függ, hogy dbt, xeu vagy xeh lesz-e a régiókód. Ezek mindegyikét tartalmazza a független rom, amit bármelyik kóddal tudsz tölteni, csak nem azonos időben. Elsőnek a dbt-vel lehet tölteni, vagyis otán is arra jön meg leghamarabb. Ezért törekednek néhányan arra, hogy dbt-n legyenek.

    Xeh/xeh/xeh-ből sima csc-vel S8 esetén elvileg xeu-ra áll be alapból, de szerintem csak akkor, ha előtte olyan kódon voltál, amit nem tartalmaz a független rom. Például tmh, vdh, stb, tehát például szolgáltatói verzióról jössz. Ha jól tudom, akkor ha olyanon vagy, amit tartalmaz, akkor hiába a sima csc, nem fog váltani. De ebben nem vagyok biztos, csak majdnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák