Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz mrmilan #23644 üzenetére

    Igen, az egy hete vett s7 edge is maradt 6-oson az első frissítés után, a másodikkal tért át a nougatra. Természetesen rögtön felraktuk, nyomtuk a wipe-okat és csak utána lakta be a tulaj. Nagyon jól szuperál, durva üzemidőt tud, szép. :D

    (#23647) nordican: Igen, ilyenkor mindenképpen lesz ugrás. Egyrészt a videózásnál levágja a kép alját, tetejét, másrészt a felbontáskülönbség miatt nem használja a telefon a teljes szenzorfelbontást.
    Szerintem messze nem torzít úgy a telefon, mint más, nagyobb felbontású fotós telók. Nekem ezelőtt Lumia 930-am volt, ott a kép szélén lévő házak ki akartak dőlni.

    [ Szerkesztve ]

  • melan

    senior tag

    válasz mrmilan #23644 üzenetére

    Nekem is először egy kisebb frissítést tett fel, és utána mehetett a Nougat. Engedd rá, és utána nézd meg az elérhető frissítéseket!

    más:

    A telefonnal egyidőben beruháztam egy dbrand fóliára egy Turata védőtokra és később egy Turata tempered glass protectorra, melyeket a mai napon felapplikáltam. A tapasztalataim:

    - a dbrand fólia világbajnok! Nem csak minőségben, de felhelyezhetőségben is. Könnyen felrakható (főleg, ha egyből eltalálod a telefon széleit :) ) és a rásimogatás után pöpecül illeszkedik, mintha természetes része lenne a telefonnak. Tényleg remekül fest. A hátlap csúszása kissé csökken, de még így is elég csúszós.

    - a Turata termékek csomagolása prémium minőséget sugall, tényleg elegáns a tok doboza, kis szövetzsák meg minden, ahogy kell. Maga a tok is nagyon jó, illeszkedik körbe a telefonra, baromi vékony (még vele együtt is elfér egy slim tokban). Elegáns a megjelenése a telefonnak, illik hozzá (persze feltéve már a dbrand fólia okafogyottá vált, de sebaj). A tok tapintása bársonyra hasonlító, viszont ennél fogva nem éri el a szilikon tapadását, azaz enyhén még mindig csúszós, de nem vészesen, viszont könnyebb a telefont a széleinél megfogni anélkül, hogy visszahuppanna az asztalra. Szóval aki elegáns tokot keres, nyugodtan vállalhatja.

    - a Turata tempered glass valóban az egész kijelzőt takarja, a hajlított peremet is, viszont lehet, hogy csak én nem vagyok hozzászokva, de nekem elég vastag. Az érintést teljesen rendben átviszi, nem okoz színtorzulást sem, csak nekem ezzel odavész a telefon megjelenése, egy szóval nem jön be. Lehet, hogy ez nem az üveg hibája, de vissza levettem.

    Szívesen csatoltam volna képet róluk, de van róluk videó, ami elég jól bemutatja ezeket:
    https://www.youtube.com/watch?v=j05LSw1TDpA

Új hozzászólás Aktív témák