Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz kekmobile #1090 üzenetére

    Nem csak ez. Sok a turpisság, csak senki nem akarja észrevenni. Például nekem semmi szükségem nincsen az S7 "többlet" tudására. De az S6-ot nem vehetem meg, mert abba nem lehet kártyát tenni. És a francnak van kedve minden egyes rendszerfrissítéskor felmásolni 40 giga zenét meg 10 giga fényképet. Mennyivel egyszerűbb az, hogy ott van a kártyán és senki nem nyúl hozzá... Mert ugye amikor gyalul az ember, akkor minden lemegy a telefonról. Na meg nem azért vettem 25 ezerért anno kártyát, hogy kitegyem a polcra. És akkor most vehetem meg az S7-et ha használni akarom a memóriakártyát.
    Szerintem az S8 majd szelfikamera nélkül fog kijönni, hogy majd hatalmas reklámok közepette az S9 kijöhessen újra szelfi kamerával. Ügyes. Már akinél. Nagyon berágok, akkor nem veszek semmit.

    De mindenképpen várok a vásárlással. Elsőnek hagyom lecsengeni a gyerekbetegségeket, amiket a premiervásárlók visszajelzései alapján javítanak. Amiket így írtok, hogy bontja a kapcsolatot, hogy halszemoptikás a lencse, hogy melegszik, ezek szerintem nem megengedhetőek ennyi pénzért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák