Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    Majd 2 hét használat után megosztanék pár tapasztalatot a készülékről, LG G4-ről váltottam:

    Előnyök a G4-el szemben:

    Elsősorban a mérete. Egy kézzel számomra tökéletesen használható, anyaghasználata és az összeszerelés minősége hiábátlan. Bika hardver és bugmentes szoftver. Akku: nálam 2,5 napot elmegy átlag 5-6 óra kijelzőidővel. Az adaptív gyorstöltés nagyon tetszik, általában 15%-on rakom fel töltőre és így 1óra 10perc alatt fetölt teljesen. Beszélgetés hangereje: nagyjából 50-60%-on már tudja azt a hangerőt amit a G4 kimaxolva. Hangos környezetben ez nagyon előny.

    Hátrányok a G4-el szemben:

    - kijelző: IPS színhelyes, természetes - AMOLED túlszaturált de legalább a fekete az tényleg fekete :)
    - kamera: ez számomra a legfájóbb pont, mert a G4 kamerája számomra tökéletes volt, 16:9 @ 16mpxl, minden helyzetben tökéletes fehéregyensúly! ezt hiányolom az S7-ből, főleg utóbbit.

    Szóval összességében nagyon elégedett vagyok a telefonnal, de az igazi akkor lenne ha egy Quantum IPS kijelző lenne benne egy 16:9-es RGB kamerával :)

    ui: lehet én vagyok az egyetlen, de az ujjlenyomatolvasót én még csak ki se próbáltam, számomra teljesen felesleges fícsör :B

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák