Új hozzászólás Aktív témák

  • rhommel

    csendes tag

    válasz Redback #53253 üzenetére

    Szia!
    Tegnap este én is hasonlóan jártam mint te, annyi különbséggel, hogy az én telefonom nem akarta venni a vezeték nélküli töltést. Gondoltam kikapcsolom és csinálok neki egy wipe cache-t recoveryben, amit meg is csináltam és ezután nem bootolt be a telefon csak villogott a kék led és a két világító gomb. Nem reagált semmilyen gombnyomásra a hangerő le+bekapcsológomb kombinációjára sem bármilyen hosszan is csináltam. Na mondom jó akkor szépen lemerülsz reggelre (67%-on volt).. így is lett, ébredés után néztem, lemerült. Kipróbáltam és szépen töltött usb-ről, adtam neki 10 percet, mert az animáció is írta hogy 0%-os. 10 perc után adtam neki egy hangerő le+ bekapcsolást amitől bekapcsolt és bebootolt és fel is állt a rendszer de azonnal kifagyott. Akkor kezdődött megint előről, megvártam míg megint lemerül, 10 perc töltés és recoverybe léptem (hangerő fel+bekapcsoló gomb) wipe cache még egyszer power off, aztán bekapcsolás újra recovery és innen egy reboot. Azóta működik a telefon.

    OFF: hiányzik a régi Galaxy S3, mert ha valami nem volt jó, csak kikaptad az akksit és minden rendben ha valami nem sikerült mókoláskor! :D

Új hozzászólás Aktív témák