Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Fejvadi #440 üzenetére


    Voltam tegnap a westendben megnézni a két telefont.
    Hát az S6 szerelem volt első látásra. Ahogy az a telefon kinez kívülről az valami embertepenül Szép és igényes szerintem.A belseje es agyorsasága ped8g már csak hab a tortán.Az iphone elbujhat mellette a szememben. Első kézbefogasra már érezni hogy ez egy hihetetlenül jól összerakott valóban prémium kategóriás telefon. Gyönyörű szép vékony nagyon jól harmonizál az üveg és a fém együtt. Sajnos bemutató darabok így az ujjlenyomat olvasót nem tudtam kipróbálni mert nincs benne a menüben de gondolom az is hasonlóan jól teljesít a való életben mint a videókon. A kijelző körüli káva ugyan olyan vastag mint az S4 en.A Kijelző gyönyörű a galeria pillanatok alatt megnyilik gyorsabban mint ahogy pislogsz pedig csak 4gb szabad hely volt a kiállított darabon.A fényképező villámgyors valóban es nagyon szep képeket csinal.
    Viszont egyben biztos vagyok....akármilyen videót is csináljon akárki ha ezt egyszer leejted ennek annyi.Ha a kijelző nem is törik be esztétikailag olyan sérülések keletkeznek rajta ami eléggé belerondít az összképbe.Az oldalsó keret fényes csillogó már már olyan műanyag beütese van de mégis igényesen szép.Nagyon egyben van ez a telefon.Engem meggyőzőtt☺
    Az edge számomra használhatatlan semmi pénzért nem venném mmeg.Ahol a kijelző hajlik ott megtörik a fény végig csíkos az oldalai olyanok mintha valami vágná a kezemet es számomra (kicsi a kezem inkább átlagos ) használhatatlan mivel a hüvelyk ujjam alatti bőrpárna folyamatosan hozzáért a kijelzőhöz így lapozni sem tudtam a menüben mert folyamatosan azt érzékelte miközben ugye a másikkal működésre akartam birni és igy nem tudta eldönteni a telefon mit is akarok.
    A sima fehérben az edge sötétkék ben van kint.
    Remélem lesz akinek hasznos lesz bár gondolom aki venni szeretne mindenképpen meg nezi élőben is☺

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák