Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv ismét!

    Mára biztossá vált - a gyári visszaállítás nem oldotta meg a fagyásos-bootképernyős problémát. A helyzet ugyanaz, mint előtte volt, akár 15 napig is megy hiba nélkül a készülék, majd pár naponta bedob 1-1 újraindulást, ilyenkor már tudom, egyik reggel bootképrenyő befagyva fogad. :W
    Ma reggel is így volt, SAMSU...logó beállt, a telefon forró. Semmi gond, profi vagyok már, hang le + bekapcs hosszan, ekkor a képet elvette, viszont nem indult újra. Na mondom ez szép. A kék led ha lenyomtam a bekapcs gombot, akkor sötétkékről világosra változott, de nem indult el a teló.
    Próba szerencse - hang le + bekapcs + menü gombot nyomva tartom, ekkor elindult, de egy olyan üzenettel, amit még nem láttam: WARNING! - blabla ha custom OS-t teszek fel akkor blabla. Mindegy, cancelre nyomtam, így már rendesen bekapcsolt, akksi 0%-on, így puff, ki is kapcsolt. Azóta feltettem töltőre, most megint jó, de ki tudja meddig. :(
    Minden mindegy alapon feltelepítettem ezt a problémásnak gondolt frissítést, hátha a sablonszöveg bug fix megold valamit. Sanszos, hogy nem, mert már kb 5 frissítéssel ezelőtt is megvolt ez a probléma.

    A helyzet ciki, a gari ugyanis szeptemberben lejárt, de ha még lenne rajta, akkor is gáz, mert nem tudom egyértelműen produkálni a hibát. Max ha ott állok a boltban 1 hónapot, az alatt biztosan megfagy egyszer.

    Tudtok mondani a gyári visszaállításon kívül valami okosat? Ahogy már írtam, a telón minden full gyári, egyetlen hülyeség sincs feltelepítve rá, semmi cleaner meg booster program. Mindössze 2 db külső forrásból származó app, a YouTube (háttérben futós) meg a CallNotesPro van telepítve, a többi mind a Playből származik, de azok se ökörségek.

    Ehh, fene megette. Hadd ne vegyek új telefont. :W

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák