Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick07

    csendes újonc

    válasz #54715584 #34025 üzenetére

    Nem az én telefonommal van a baj, mert az ismerőseimnél is ezek a hibák ugyanúgy megvannak.. kettő ismerősnek is van S5-je és nála ugyanez a pár dolog van, amiket írtam!
    Nem a jelszavazás nem jó, hanem a restart után az ujjlenyomat belépés helyetti (kötelező) jelszavas belépés nem megfelelő, csak minden harmadik esetben kb... ez lelassítja a telefonomba belépést és idegesítő is... és pont ez miatt rakta vissza a másik ismerősöm is az 5.0-át, amíg kiadnak egy újabb 6.0.1-es változatot, amiben nem lesznek bugok! Mert a jelenlegi összes 6.0.1-es tele van hibával!

    Érdekes, hogy nálad gyorsabb a boot restart után, mert akivel eddig beszéltem mindenki tapasztalta a lassabb boot-ot 6.0.1-en! :U

    ΩМΞGΔЯΞD: Valóban szerintem is használhatatlan ezekkel a folyamatokkal, amiket tapasztaltam.. sokkal nehezebbé és lassabbá tette a telefon használatát, főleg a szokásokhoz mérten! :(((

    Addig amíg nem teszik vissza az ujjlenyomattal belépést restart után, addig én biztos nem használok 6.0.1-et.. és a képernyőmentés lassúsága meg kiborító volt már... mért kell elrontani, ami jól és megszokottam működik nem értem! :(

    A 6.0.1-es egyetlen észrevehető előnye talán az alkalmazásváltó gyorsasága volt, de nem számottevő az sem szerintem.

    Az akku használatot nem volt időm letesztelni, mert a többi gond kiborított.. és sok hibát még lesem írtam, ahogy Te is írtad.. sok hibája van.. valóban! :K

  • gerner1

    veterán

    válasz #54715584 #34025 üzenetére

    A mi készülékeink is érezhetően gördülékenyebbek lettek a 6.0.1 -től. Boot szintén gyorsabb. Hang szintén jobb, legalább is a beszélgetés közbeni hangminőség mindenképp. A képenyőmentést nem próbáltuk, azt nem igen használjuk, így arról nincsen tapasztalatunk.

    Eddigi MM használat alapján (mivel a felhasználói szokásainkon nem változtattunk) nálunk, az akku idő szerintem kb ua, mint az 5-össel volt, nem érezni szignifikáns eltérést . Mindkét készülékünk független, az egyik gyárilag, a másik trémob volt, de függetlenítve lett, és azóta az is XEH (CSC is...). Akkuk egyébként dec. elején lettek cserélve újra, mindkettőben egyidőben. Most, a családban 1 személyt leszámítva (neki Cat van...) mindenkinek min. S5 -öse van, és mindenki vodkás ....

    Amit még észrevettünk, hogy WiFi-Direct -et használva, gyorsabban csatlakoznak egymáshoz a készülékek, és az átvitelei sebesség is magasabb értékről indúl, már kezdéskor...

Új hozzászólás Aktív témák