Új hozzászólás Aktív témák

  • Redpho

    csendes tag

    válasz maxim01 #890 üzenetére

    Köszi. Én úgy látom exercise alatt mér folyamatosan, pl futásnál.. Azért kis apróságokkal még használhatóbbá lehetne tenni a Fit-et. Gondolom hamarosan jön rá további frissítés. Nem ártana, ha az Endomondo is támogatná, ha már adnak hozzá 12 hónap Premium elérést.

    Pár napi tapi alapjén néhány dolog kiemelve, hátha segít a gondolkodóknak, érdeklődőknek:
    -10 percre egy kád vízbe tettem, hogy kiderüljön még az első három munkanapban, hogy valóban rendben van-e az IP67. Jól vizsgázott.
    -A Fit is kibírt egy hosszú zuhanyzást
    -A Fit akksija is pozitív csalódás!
    -A Fit pontosabban mért konditeremben mint a kardió gépek beépített mérője izzadt állapotban
    -S5 akksi ideje érezhetően erősebb (már amennyire meg lehet ítélni így rövidebb idő után)
    -Mindenki tapizza meg vásárlás vagy vélemény leírása előtt.

    Miért váltottam, volt erre kérdés (volt S3, S4 is), saját vélemény:
    -IP67 (és megmaradt a cserélhető akksi)
    -Hosszabb üzemidő
    -Ultra Power Saver Mode praktikus
    -Újlenyomatolvasó, nekem 10/10 a siker aránya megszokás után, a hüvelyk ujjam kétszer is regeltem, így megy vízszintesen és függőlegesen is, csak rá kell érezni. Egy kézben tartva viszont nem könnyű a feloldás. Az Apple 5S megoldása jobb egy kezes használatnál egyértelműen.
    -Jobb kamera, gyors
    -Smooth
    -Prémiumabb feeling kézben mint az S3/S4
    -Note3 nekem nagy, bár az S-Pen kimondottan tetszik, néha hiányzik
    -Jó ajánlatot kaptam (100e 1 évre kamatmentesen kihagyhatatlan volt, s van hozzá ingyenes készülékbiztosításom is)

    Mások tapasztalata is érdekel, aki már használja aktívan.

    Ami némileg csalódás:
    -miért nem QHD a display, Oppo 7 és Vivo Xplay 3S is az már
    -2GB RAM (3 vagy 4 GB helyett), ebből sosem elég, s a Note 3-ban is 3 volt már
    -TouchWiz változhatott volna többet is, igaz van benne számos érdekes apróság

    Kérdések:
    -Működő SIM unlock létezik már rá? Elég igen/nem válasz.
    -Root esetén Knox ellen várható/lesz vmi védelem vagy okosság (hogy a Root nyom nélkül eltűntethető legyen)? vagy a Note3-nál sincs?
    -GPS-t nem lehet kapcsolni egy érintéssel az értesítési panelen, mint az S3/S4 esetén? Ott most lokáció van, s hosszan nyomva a menüben a 3 különböző mód: precíz, energia takarékos és GPS only. Pl energiatakarékosról a másik kettő valamelyikére.
    -128 GB-os SD kártyával próbáltátok már vagy 64 GB a max támogatott?

    A Voda-k biztosan SIM lock-kal jönnek első perctől, Telenort nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák