Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz JoeYi #586 üzenetére

    Aki S2-t leváltott S3-ra 4-re vagy 5-re az többnyire vmi benchmark huszár, aki csak akkor alszik jól ha 8 mag 100Ghz llapul a zsebében, tökéletesen kihasználatlanul. - ezt vicces olvasni, illetve ha komolyan gondoltad, akkor inkább szomorú a meglátásod... :U
    az nem gond, ha neked megfelelő az s2, és bár nyugtathatod magad bármivel, de aki jobbat akar, az nem csak a pontok miatt teszi - én például sosem futtattam tesztelős programokat a telefonjaimon -, én bőven ki is használom az újabb típusok jobbságát, jó volt anno az s2, szerettem, de bizony erősen sírnék, ha jelenleg azt kellene használnom!
    a felét bírja akkumulátoros üzemidőben - pláne kijelzős használatban - mint például az s4, gyengébb a kamerája, a gyengébb hardver miatt nem futnak úgy rajta bizonyos alkalmazások, illetve nem lehet több dolgot csinálni rajta egyszerre, nem lte képes, nincs benne infra, a kijelző össze sem hasonlítható, gyengébb és az akkumulátort jobban zabáló bluetooth van benne, és sorokon át lehetne még írni az s2 hátrányait...
    ne kelljen már 3 éves, mostanság már gyengének számító típust használnom, ha nem akarok benchmark huszár jelzőt kapni azoktól, akiknek esetlegesen savanyú a szőlő... :U
    az s5 esetén pláne igaz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák