Új hozzászólás Aktív témák

  • Juliuska

    senior tag

    Vegyes érzésekkel olvasgattam a tesztben az új fjúcsöröket:
    -a külső olyan, amilyen. ezzel nem érdemes foglalkozni egy olyan cégnél, ami ontja magából az egyen-szappantartókat :D ez most egy szögletesebb db ;]
    -az ujjlenyomat olvasó, hmm... jó dolog lehet, persze annak akinek van, nekem ilyenem nincsen, így én ennek nem sok hasznát venném :U a tesztvideóból pedig csak az derült ki, h akinek van redő az ujjai végén, azok sem :DDD
    -a pulzusszám mérés az egy kihagyhatatlan újítás. már 2010 környékén lévő telómon is használtam ilyet... :B meg is néztem, most hány db-ot hoz fel a gplay a jelenleginél (38 sor 5 oszlop = közel 200db-ot...no comment)
    -de a kamera az tényleg hanyatt vágott! a szemem könnybe lábadt, amikor ezt a tesztképet nézegettem ;]
    -az FM rádió napi szintű használatát sem tudnám kiheverni, ha egy ilyen árfekvésű telóból hiányozna, viszont a hosszabb üzemidőt és az IP67-et mindenképpen jó dolognak, de leginkább követendő példának tartom a többi gyártó részére. Peace :R

    Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Új hozzászólás Aktív témák