Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Lasi31 #416 üzenetére

    Én a képeket 100% mellett és némi fotós gyakorlat tudatában néztem meg. Egy laikusnak, akinek max hobbi szinten van pár ezer expo a kezében teljesen más szemmel tekint egy képre, mint aki utána olvasott a technikáknak és mondjuk tanulta is őket.

    Bog kezén a szőr, a karjának vonala és tónusa túl szaturált és sötét. Továbbá ha már az MTK-s telefonokra a PH ráhúzta a mosós, részlethiányos és olajfestmény jelzőket, akkor sajna ez igaz ezekre a képekre is. De hogy ne rugaszkodjak el nagyon a Samsungtól, mint márkától, elég megnéznem az S4 képeit és visszafejlődést látok. Hiába a hangzatos isocell elnevezés és fax verés a Samsung részéről. Lásd Ultrapixel a HTC-től, ez is egyelőre egy kiforratlan és tré technológia. A készülék maga pedig nem jelent vizuális és sebességbeli ugrást majd az elődjéhez képest. Inkább optimalizálnák a droidot és a droidra írt programokat, mint sem kézi PC-ket gyártanának belőlük tepsi méretben és digitáliskamera verő funkciókkal... Az ilyen All-In-One masinériáknak mindig lesz egy-két gyenge pontja*. Ami jelen esetben a prémium és csúcskategóriához mérten a kamera!

    *És ezek a gynege pontok a gyárt által DIREKT vannak a készülékben. Mivel nem érdekük olyan készülék gyártása, ami valamennyi fogyaszt valamennyi igényét lefedi. Hisz akkor hogyan überelnék az előző csúcskészüléket. Ha egy S4 tökéletes lett volna, csak a menőző csírák vették volna az S5-öt. Így meg megveszik a Samsung fanok, az új vásárlk és azok akik megengedhetik maguknak.

    Én például azért nem veszek 60k felett telefont, mert nem olyanok az igényeim. Menjen rajta a GPS gyorsan, lehessen 3G+ sebességgel netezni vele, jó legyen a kamerája és bírja az aksi legalább 1,5 napig. Ezeket a Hongmi bőven hozza, ezért választottam azt. Hja meg azért mert a Dual SIM Dual Standby bőven elég. :R

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák