Új hozzászólás Aktív témák

  • Henrico

    tag

    válasz mzsf #3638 üzenetére

    Kamera köré eleve bemehet a víz...
    Amit én vettem vevő lapot az szalagkábel vastagságú.. egyáltalán nem veszem észre, hogy feszülne, de persze szántszándékkal én sem nyomnám víz alá, hogy leteszteljem... :N Viszont egy tanács azoknak, akik hasonlót vesznek.. Nem mindegy hogyan helyezed bele!!!
    Tehát ha hátulról nézed a telefont, miután beillesztetted a csatlakozókhoz a lapot, el kell jobbra húzni, amennyire engedi! Akkor egyáltalán nem feszül...
    Viszont van egy kis fülecske a hátlapon belül, ami az akkut tarja a helyén (egy kis pöcök, Ő áll ki a legjobban)
    Amennyiben nem ilyen vékony és könnyen deformálódó a spirál a lapban mint az enyém (S3-hoz anno olyan kemény volt, hogy pfff... lehet, hogy ehhez is kapható az a gyártmány) akkor nem tudja benyomni (ami ennek sem tesz túl jót szerintem...) az elem és a készülék közti résbe és az tarthatja el a hátlapot...
    Valóban, ebben az esetben eltartja a felső szigetelő csíknál és valóban a kamera FELŐL ázhat be.

    Engem az érdekelne, hogy esetleg van itt olyan aki QI töltőt rakott kocsiba, vagy vett tartót? Tapasztalat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák