Új hozzászólás Aktív témák

  • androklész

    csendes tag

    Volt s4 és s4 minim is.....az s4 nálam hamar merült, az s4 minimnek harmat gyenge volt a wifije pl. és pár hónap után már lötyögött és eldeformálódott a papírvékony műa. hátlap rajta, pedig csak hetente kétszer - háromszor kellett levennem a pótakku miatt...de az s4 mini ennek ellenére, szerintem egy méretben praktikus, fasza, szerethető kis telefon. Vártam az S5-t vagy a minijét, de szerencsére LG G2-re váltottam, és életem legjobb döntése volt telefonos téren. Aki pl. egy G2 vagy Z1c helyett egy ilyen hulladékot vesz, az csak a méretbeli különbséggel indokolhatja (bár az sem eget rengető) vagy retardáltsággal kevert elfogultsággal. Amennyiben minden tökéletes lenne rajta, akkor sem vennék többé olyan telefont, amiben nincsen FM rádió, mert nálunk, egy jó csomaghoz sem adnak sokszor 500 MB-nál nagyobb netes csomagot és azzal nem sokáig öröm a rádiózás. Sokáig dolgoztam olyan helyen, ahol éjszaka a rádió volt az egyetlen használható szórakozási lehetőség, és ez nagyon hiányozna ha nem lenne, úgyhogy nálam pl. az FM rádió hiánya kizáró ok! Az S4 minire is ezért váltottam, és nagyon sokat használtam az FM rádióját, ami kiváló vételi érzékenységű és kihangosítva is jól szól. Persze lehet, hogy most sokan leparasztoznak, de azért ne az ujjnyomat érzékelő, meg a többi baromság legyen már az első egy ilyen árú készüléken, hanem legyen egy 10 filléres FM rádió, meg normális processzor benne.....arról már nem is beszélek, hogy a tesztelő szerint, telefonáláskor, gyengébb térerőnél sz@r a beszélgetés minősége....ez már tényleg az alja kategória, és mindez 130 ezerért....

Új hozzászólás Aktív témák