Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz Szabcsizz #56379 üzenetére

    Szia,
    elvileg igen, erre való! :) Jól mondod, ez csak 9505-höz jó!
    9506-nál hogy volt a dolog, ott milyen 4.3-ak vannak? Ha 9506-ra nincsen ilyen "downgrade" csomag, szerintem hasonló módon kellene elkészíteni, mint a 9505-höz. Ugyanis az eredeti I9505XXUEMKF_I9505OXXEMK3_I9505XXUEMKF_HOME.tar.md5 tartalma így néz ki:
    boot.img, recovery.img,
    cache.img.ext4, system.img.ext4, hidden.img.ext4,
    rpm.mbn, sbl1.mbn, sbl2.mbn, sbl3.mbn, tz.mbn, aboot.mbn,
    modem.bin, NON-HLOS.bin

    Ezt szétszedte két részre;
    elsõ tar.md5:
    boot.img,
    cache.img.ext4, system.img.ext4
    rpm.mbn, sbl1.mbn, sbl2.mbn, sbl3.mbn, tz.mbn

    második tar.md5:
    recovery.img,
    hidden.img.ext4,
    modem.bin, NON-HLOS.bin

    láthatod, hogy csak az aboot-ot hagyta ki belõle, amelybõl régebbi változat már nem tölthetõ fel.
    Most elolvastam még egyszer a topikot, a modem és a wifi és a bootloader része elvileg trükkös egy kicsit, azt az ENB2-ből kell pótolni, és mivel van egy .zip, amit custom recovery-vel kell feltenni (a gyári kernelt és a hozzá tartozó kernel modulokat rakja fel), ezért knox 0x1 lesz! [link]
    De a FlashFire-ral van lehetőség 0x0 megmaradása mellett .zip-eket feltenni. Meg wipe-olni is. Ügyesen kell kombinálni a sima Odin-t a FlashFire-ral és megmarad a 0x0. És a FlashFire azért is jó, mert ott te jelölöd be, hogy az adott .tar.md5-ből mit akarsz lefrissíteni.

    Melyik 4.3-asra gondoltál visszamenni?

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák