Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz ThinkorClimb #4418 üzenetére

    Szia!
    Lehet hogy az...ezt soha nem fogjuk megtudni szerintem :D
    Amire rájöttem csinálhatsz/tilthatsz bármit a telefon önálló életet él ..remélem nem támad meg álmomban egyszer...:D
    Ezt arra alapozom hogy ha az alkalmazáskezelőben a gyorsítótár folyamatoknál átváltasz
    használt szolgáltatásokra ott meglepetés fogad ..úgy mint most engem.
    Tudom hogy tegnap kilőttem minden szolgáltatást egyesével..nem volt semmi ott..erre most nézem..30 :Y használt szolgáltatás van tárazva..ebből én 5-öt használtam...a többit a telefon maximum,vagy az álom manók :D
    Olyanok vannak benne amit el se indítottam életemben
    s jegyzet,s fordító,excange,utazás,remote controls stb...

    A Play áruház meg a szoftver frissítés(már 3 különböző fajtában) az meg minidig visszajön..menne minden magától netre..

    Amúgy a helyzet némileg javult amióta 2g-n megy +battery doctor+ energiatakarékos bekapcsolva.
    kb +15% energia maradt,nagyobb használat mellett meg a legelső linkelésemhez képest..ez alapjáraton még több lenne....
    Most lassan elérem a 2 napot az akksi még 50% on úgy hogy azért lett használva..nem csak készenlét volt szinte mint hétvégén ...

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák