Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuri81

    Topikgazda

    válasz wong kok wah #2988 üzenetére

    Értem.
    Nekem sima config fájl-t generál le a szerverem, de azzal sem működik. Nem értem, hogy mi a fenéért kell visszafele haladni a korral.

    Komolyan mondom olyan visszalépések vannak a note 8-hoz képest, hogy hihetetlen, pedig 4 generációval újabb készüléket vettem.
    Kontra:
    - Nincs hívásrögzítő
    - nincs led ( nyilván tudtam...aodnotify-vel pótoltam)
    - véroxigén nincs ( ezzel is számoltam...)
    - vpn nem megy
    - rezgő harmat gyenge!! ( ha otthon hagyom véletlen 1x is az okosórám, tuti lemaradok mindenről)
    - a térerő sokkal gyengébb mint a Note 8-on, pedig azon sem volt valami acélos. ( A munkahelyemen Note 8-on 2-3 csík volt a térerő , az S22U-n meg 1 csík és alig van netem, a messenger nem tölt be...vicc az egész) Bixby Routin-al készítettem egy makrót, ami átvált 3G-re.
    - ujjlenyomatolvasótól sem vagyok elszállva. kb 10-ből 5x ha sikerül feloldani. Nekem érzetre sokkal gyorsabb volt a régebbi megoldás, nem ez az ultrahangos valami...
    - nem vagyok egy nagy fényképezős, nekem a Note 8 minősége is rendben volt. ( oly annyira, hogy még a falon is van nagy méretben előhívatva a fotókból)
    Pro:
    - az akksi időt nem lehet összehasonlítani a Note 8-al. Ha nem használom a telefont, alig merül valamit.
    - a hívás minősége álom
    - a 120Hz-től még mindig eldobom az agyam :)
    - annyira jó, hogy nem tölti újra állandóan az appokat, azonnal indul mindig minden amire szükségem van
    - kamera zoom ...döbbenet

    Nyilván összességében rendben van a telefon, a működési sebességét össze sem lehet hasonlítani egy Note 8-al és ezt a gyönyörű nagy kijelzőt, de ez a sok apróság nagyon visszavesz az örömből :( ( nem...nem lépek vissza Note 8-ra ezek ellenére sem)

    [ Szerkesztve ]

  • válasz wong kok wah #2988 üzenetére

    nekem qnap nas-om van, tökéletesen megy az OpenVPN, ugyan azzal a file-al mint N11+ on

    mi van a log-ban?!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

Új hozzászólás Aktív témák