Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bayzee5

    tag

    válasz ForRedGlory #103 üzenetére

    A hétvégén kb. 3x írtam egy hosszabb postot a sima s21 teszthez, illetve ma ide is már majdnem írtam, aztán végül mégse küldtem el. Kár bármit is bizonygatni, akiknek nincs, azok úgyis jobban tudják :) Mondjuk nem értem itt mit teszteltek, de igazából nem is érdekel.

    Péntek óta használom az ultrát, üzemidő sokkal jobb, mint vártam (a tesztben írt 5-6 óra képernyőidőn hangosan felnevettem :)) , kamera csodás és tényleg öröm használni, játékokban is gyors. UI nem laggol, picit sem. Sőt, két nap után saját iphoneomat nézve eddigi etalon animációi és 'folyékonysága' is már lagos és elmaradott. Telekom boltban kirakott 12 pro max-ot megnézve szintén nem változott a képlet, az S21 ultra gördülékenyebb - arról nem is beszélve, hogy kényelmesebb fogni.
    Azon is jót mosolyogtam, hogy eddig az volt a gond samuval, hogy sok a bloatware, most, hogy nincs rajta, most az a gond.
    Hiányzik az SD kártya meg a jack csatlakozó? Igen, de más se ad már vagy ha igen, akkor ott más, még fájóbb dolgoban kell kompromisszumot kötni. És mivel már évek óta várhatóak voltak ezek a lépések, igazából már felkészültem rá.

    Szóval fanyalgók éljék ki magukat nyugodtan, én használom boldogan és kétlem, hogy idén bárki kiad bármit is, amit csak egy kicsit is megkívánnék helyette (na jó, fold 3-on kívéve). És majd lehet nézni a többi gyártó mennyirét fogja adni a kevésbé jó telefonjait a 360 Ft/ euró ár mellett. Lesz itt még szerintem meglepetés...

  • Bayzee5

    tag

    válasz Capella #1499 üzenetére

    Valahol lehet kapni simán csak S-pent? Én egyelőre csak tokkal együtt láttam, ha egyáltalán van.
    Esetleg van más EMR toll, ami hasonló árban van és tud mindent, amit a sima S-pen?

Új hozzászólás Aktív témák