Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakesz

    őstag

    válasz mjani1172 #458 üzenetére

    Azzal egyet is értek, hogy tényleg alig van különbség ezek között a telefonok között, még több éves készülékek között is. Nekem S7-em van, de tökéletesen működik, és 100%-osan kielégíti az igényeimet minden szempontból, és ez azokra az emberekre is igaz, akik S8-ról vagy S9-ről képesek S10-re váltani. Csak nekik van egy olyan igényük, miszerint szeretik a legújabb készüléket birtokolni, függetlenül attól, hogy mekkora eltérés van az előzőhöz képest. Ettől nő az e-penis számukra. Ha valaki annyit keres egy hónapban, hogy meg sem érzi, ha ennyi pénzt kiad egy telefonért, azzal nincs semmi baj, bolond lenne 50 ezres telefont használni, ha megteheti a luxust. De aki csak a villogás kedvéért súlyos hitelre veszi meg, és inkább kajából meg ruhából nélkülöz, hogy fizetni tudja, arról nekem is megvan a véleményem, de hát mindenkinek más a fontossági sorrend.
    Viszont mindettől a 10 milliós vagy az annál drágább autó vásárlása sem lesz értelmesebb, mert a nem rozoga családi autó sem ettől az összegtől kezdődik, hanem jóval alatta.

    (#461) ΞΔGLΞ
    Nem röhögöm ki, csak én azt is feleslegesnek gondolom. De mindenkinek más igénye van.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz mjani1172 #458 üzenetére

    Teljesen egyéni preferencia, hogy kinek a mi a fontos. Van akinek a 16 megnyitott nagy oldal. Szóval nem más.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák