Új hozzászólás Aktív témák

  • gyonyoruwok

    tag

    gáz, hogy látszólag már nem tudom hány éve ugyanazt a szenzort használják, az is, hogy még mindig 2x-es zoomnál tartanak, az meg főleg, hogy LG mintára betesznek egy ultrawide-ot fixfókusszal. de ezt elengedem, mert úgy néz ki, hogy szoftver oldalról legalább odatették magukat, mert brutál jók a képek itt is, és youtube-os tesztekben is meggyőzött. pedig itt többnyire nagyon rossz képek szoktak lenni a tesztekben :B :DD
    utoljára még az S6 idejében gondolkodtam samsungon, de most ez megváltozott. egyrészt a kamera miatt, a másik pedig a OneUI. tetszik az egész, ahogy van. még az ikonok is. leginkább az, hogy igyekeztek egy-kéz-kompatibilissé tenni a mindennapi használatot. nagyon jó példát mutatnak, remélem huaweiéknél figyelnek. bár idén még biztosan nem váltok, de ha a P30 nem váltja be a hozzá fűzött reményeim, és jövőre is hasonló marad a felállás, akkor lehet beállok a Galaxy táborba. sajnálnám kicsit, mert alapvetően márkahű vagyok, de nem hülye.
    ja és szerintem is túl drágák. ha már a sima S10 drágábban nyit a Mate 20 Pro-nál, akkor mennyi lesz a Note? nagyon keresik a takaró végét, és röhögni fogok, ha a P30-ak is hasonló árakon jönnek majd. (az S10e-re ez nem vonatkozik)

    [ Szerkesztve ]

    Sony A6000 | iPhone 12

Új hozzászólás Aktív témák