Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi1911

    aktív tag

    válasz ForRedGlory #223 üzenetére

    Pont ezt vartam. Ez az en telefonom, az en kijelzo kepem. Elhiheted, hogy igen is megy ennyit. Felettebb volt irva, hogy a Note 4 is hoz 13 orat. Mi a problema? Szemelyeskedsz? Ne trollkodj, legyszives.

    Amugy igazad van, tenyleg azt is belemeri az iPhone, ami szerintem is gáz. Ez viszont, pure kijelzo hasznalat volt, szievesen lefenykepezem neked, hogy nem hallgatok zenet a telefonon, sot a handsetet ki sem bontottam.

    #224

    Nagyon sajnalom ha teged nem erdekel, engem igen, es mivel sok meres volt a cikkben, gondolom masokat is. Amit Bog irt, teljesen elfogadtam, megfogadtam. Minden szabalyt betartva, normalis hangnemben, ervelek es fuzok hozza tartalmat. Kerlek, ne kerdezd meg, figyelmeztess meg egyszer, nem akarom miattad offolni a topikot, sem pedig miattad kirugast kapni, mert ezekre kell reagalnom.

    De, az ellenfele, lasd ez egy business telefon (annak mondjak az itteni írók) az iPhone-t meg a legtobb business-ben szinten hasznaljak, kerlek, fogadd el, hogy az ellenefele. Ha mar masert nem, a kijelzo meret+árkategoria miatt is. Az utolso mondatoddal egyet ertek, a Note miatt letezik a 6 Plus, es emiatt kellett az Apple-nek is lepnie ezt.

    #225

    En is itt neztem, el is neztem valoszinuleg. Elfogadom. Korrekt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák