Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz Janeway7 #16219 üzenetére

    kali: Valóban nem mostani állapottal hasonlítottam össze, hanem azzal, hogy eddig ezzel sosem volt gondom.
    Janeway7: Hazafelé tartottam Pestről, tehát olyan útvonalon ahol nem volt máskor gond.

    Amúgy arra valaki tud megoldást:
    megy az ember a nete és rákattint egy linkre ami mögött egy 107MB-os windowsos program telepítő van.
    Ekkor ezt a telefon el is kezd ezt rögtön letölteni.
    Mivel mobilneten voltam gyorsan az értesítési sorban rákattintottam (így onnan ez a kiírás el is tűnt), hogy valahogy leállítsam, és vele egy időben letiltottam a mobilnetet.
    Ekkor a gyári fájlkezelő->letöltési előzmények résznél ott volt a fájl írta, hogy 107MB, rákattintva jelzi, hogy nincs hozzá semmi rendelve, de mást nem engedett csinálni.
    Megnéztem Total Commanderben és szerencsére csak 5 MB-ot szedett le.

    Gyorsan felhívtam a a Samsungot hogy tanácsot kérjek. Leállítani a letöltési előzményeknél nem lehetett, és ha onnan törlöm, akkor azt beszéltük, hogy az amúgy sem biztos, hogy ezt befolyásolná. Lehet csak eza gyors link szűnne meg, de nem tudta pontosan.
    Bekapcsoltuk a mobilnetet, és Total Commanderben nem nőtt a fájl.
    Az értesítés sorban sem volt semmi.

    Ekkor leraktam és abba maradtunk, hogy mégsem folytatja a telefon a letöltést.
    Mikor hazaértem, a telefonom értesítési sorában várt egy üzenet. A Fájl letöltése sikeresen befejtődött.
    Ugrott több mint 100MB adatforgalom.
    Ilyen esetben hogy lehetne megszakítani a letöltést?

Új hozzászólás Aktív témák