Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mézespálinka

    senior tag

    válasz kali #15310 üzenetére

    Na ezaz... azt mondták, hogy csak főelemmel+kijelzővel együtt lehet cserélni, csak az akksit nem. De majd felhívok másik szervizt, kíváncsi vagyok.

    @xhege: igazából más volt a probléma: usb panel-t kellett cserélni. A hibaleírásban kértem hogy nézzék meg normálisan, mert az adatátvitel tuti nem megy a töltés meg ki tudja ezek alapján... (oké töltött, ott az ikon) de ha már szét van szedve....
    De meg se nézték, elintézték annyival hogy HA nem jó az akksi azt csak pénzért cserélik.
    Ezzel nem is lett volna baj, ha már 1x szétszedik akkor amit kell kifizetem aztán kész...
    Azt írták hogy a teszteken megfelelt, az usb panel hibás volt, cserélték.

    Egy szóval: valós gondom az akksival nem volt, magam miatt akartam kifizetni egy reális árú cserét. Hogy ha már szét van kapva, cseréljék én meg kifizetem. Rettegek attól hogy a TMX hozzányúl, de most muszáj volt. Én is ilyen 20k-ra saccoltam volna, nekem annyit megért volna hogy 14 hónap után zsírúj legyen az akksi. Nekem is jobb, meg egy esetleges eladáskor is számít - szerintem -.

    A szerviz ahol leadtam ott mondták ezt az összeget, ezért kérdeztem rá mert ez kicsit nekem túlzásnak tűnt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák