Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    válasz WinstonWolf #2292 üzenetére

    Te beszélsz akinek N7-ese van? Nem gondolod, hogy egy kicsit álszentség? Én a felsőbbrendűségemet nem a telefontól kapom(sok buta ember felettiség, nem a normálisakra vonatkozik, a vagyonra meg a legkevésbé).

    Félreértésben vagytok. Az, hogy a Note7 kékben kellett nekem, az nem azért van, hogy mindenki lássa, milyen fasza telóm van, hanem, hogy nem egy S6, S7E(sok kiritka, hogy csak a toll a különbség), + nem csak egy tucat fekete telefon. Másik fele meg, hogy nem szeretek csoportba verődni, engem zavarnak az olyan megnyilvánulások, mint pl a mai kis tinik, hogy mindannyian ugyan úgy akarnak kinézni. Noteot is azok veszik inkább(szvsz), akik kicsit mást akarnak, mint egy egyszerű telefont. De az, hogy egy műkörmös szolis p*csa kezében is Note van, de a kijelzőt csak körömmel éri el, az zavar, ezért írtam, hogy jobb ha minél kevesebb embernek van, mert így marad különleges egy telefon. (akinek írtam, ő másik példa, ne vegye ezt magára, csak fura, hogy még meg sincs a telefon, de már eladásra gondol)

    Ha igaz lenne rám amit írtok, szerintem nem egy Note3-assal flangáltam volna 2,5 évig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák