Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Ezekiel Ston #6016 üzenetére

    A leghatékonyabb védelem a leesés ellen a csuklópánt (lenne), ha a gyártók nem spórolnák le az annak rögzítésre használatos egészen kicsi kis lyukat a készülékről. Egy ilyen pántot nagyon könnyen be lehet akasztani, legalább egy ujjba, így szinte mindig védve van a telefon a leesés ellen. Az előző telefonjaimon mind volt ilyen lehetőség és bizony többször volt, hogy hopp, a teló kicsúszott a kezemből, de a leesés helyet csak hintázott a pánton, ami pl a kisujjamra volt beakasztva.
    Most ilyen tokot rendeltem, de nem a hozzáadott pántot használom (zavaró az a gyűrű), hanem amit anno rendeltem, fillérest (megjegyzem, bármely sima tokra is rá applikálható, ha valamelyik, a tokon lévő lyukba (pl hangszóró) befűzzük a pántot).
    Tudom, nem túl elegáns, de még mindig szebb, mint egy nagy bumszli tok, vagy egy becsukható bőrtok (ami sokszor a vastagsága miatt bezavar a fotózásba)....és sokkal szebb, mint egy törött, repedt kijelző, vagy egy szétesett telefon (arról nem is beszélve, hogy sokszor hiába a védőtok, ha a teló egy szegélyre, vagy kavicsra esik, amikor is tuti a törés, repedés kialakulása)

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Új hozzászólás Aktív témák