Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci7909_aff

    tag

    Sziasztok !
    Én is elégedett vagyok a készülékkel.
    A kijelző már akkor tetszett, mikor még csak az üzletben nézegettem (magentáék).
    Nagyon szép képe van, jók a színek és a betekintési szögek is. Meg nagyon jó az előlapi üveg, ugyanolyan selymes, finom tapintású mint az S3-nál (azt is használtam, azért ahhoz hasonlítom).
    A proci és GPU bőven elég manapság. Én szeretek játszani telefonon, ezzel lehet is (most többnyire ezekkel tolom: DT2, Asphalt 8, Angry Brirds Go).
    Az 1 giga ram is bőven elég. 400 MB körül van általában a szabad RAM. Multitasking jól működik.
    A fényképező szerintem egész jó. Kint jó képeket készít, benti fotózáshoz meg a legtöbb középkategóriás mobil kevés. Videónál stabil 30 FPS-sel vesz fel, 12 Megabit/sec-es adatrátával. Jó fényviszonyoknál és kevés fénynél is. Szóval sokat használom a fényképezőt is és mobilba ennyi bőven elég.
    GPS-t már teszteltem az ünnepek alatti utazások alkalmával és tökéletesen, gond nélkül alkalmas a navigációra. Jelet nem vesztett és az elején is gyorsan pozícionált. (több mint 300 km-t vezettem)
    Akksi szintén jó. Wifi-vel nem volt még gondom, pedig volt már több helyen is használva.
    2 hét aktív használat után én csak ajánlani tudom a készüléket. :C
    És ezt úgy merem mondani, hogy sok készülék megfordul a kezeim között havonta (havernak mobilkereskedése van).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák