Új hozzászólás Aktív témák

  • futureboy

    tag

    válasz pepe091 #1034 üzenetére

    Csalódottság? Csalódott akkor lesz valaki, ha nem tetszett a moziban a film. Léci fogj meg 65ezer forintot, vedd ki a pénztárcádból és gyújtsad fel. Ekkor csalódott leszel? Mert én ki...szott ideges vagyok, nem csalódott! Az átlag user bemondja, hogy rossz a telefon. Én videófilmet csináltam a hibáról, láthatták szemükkel (persze ha vették a fáradtságot, hogy megnézzék). Elmondom neked, ez már az ötödik androidos telóm, nem vagyok benne kezdő. A mostani kölcsön telóm egy 10 ezer forintos alcatel, gondolom érzed, hol van az ACE 3-hoz képest, az frankón műxik és nem csinál ilyeneket. Szóval ez a történet nem az egy darab hibás termékről szól a millióból, hanem a samsung és a szerviz hozzáállásáról és az ügyféllel való kapcsolatáról! Ja, és akkor még nem nem mondtam, hogy már 20 ezerbe van a szervizbe rohangálás is!!! Gondolhatják, hogy aki már háromszor viszi vissza, veszi a fáradtságot és videót készít, az valószínűleg nem kamuzik. Persze lehet, hogy mazoista állat vagyok, aki imád szívni... :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák