Új hozzászólás Aktív témák

  • tolvaj!

    őstag

    válasz csunyaba #5375 üzenetére

    telefon odin módban elindítod. betallózod az odinba a leak ( mondjuk MB4) pit/tar/csc.. mindet a helyére. aztán feltelepíted. ha kész akkor elindul a telefon. kikapcsolod, majd elindítod ismét odin módban, az odinba betallózod a PDAba a letöltött MC8 at ( portugál vagy angol ez szabadon választott) ismét csatlakoztatod a telefont, kiveszed a repartition mellől a pipát és start. ekkor felülírja a leaket és lesz egy hivatalos JB a telefonodon. én több féle fajta telepítést megcsinálta már a telefonomon, pitest és direkt felrakást is. jelenleg egy hónapja használom a közvetlen felrakású angol JB-t ( van benne magyar nyelv) néha vannak hibái( kicsit belassul) de mindezekkel együtt teljesen használható. a sokak által leírt spontán restart egyetlen egyszer jelentkezett nálam, azóta sem. én bátran ajánlom. öcsém is lecserélte a sima ace-t errea verzióra és azzal kezdte, amikor megérkezett a boltból, hogy feltoltam neki közvetlenül a JB-t. ennek két hete és tökéletesen működik neki. mivel ő ne is nyomkodja egyáltalán, csak telefonál, így két és félnaponta tölti.

    Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Új hozzászólás Aktív témák