Új hozzászólás Aktív témák

  • Multi13

    tag

    Sziasztok

    Nagyon szemezek ezzel a telefonnal, de még nem mondtam rá az "Ámen"-nt, megvárom még a mai P20 bemutatót. Ahogy olvastam írtátok páran, hogy a garancia miatt nem mind1, hogy honnan veszi az ember. Nos, mivel 2,5 éve nyúzok egy Lenovo P70-et, így kiestem kicsit a telefon vásárlási "tapasztalatokból", így jelenleg 2 helyet néztem ki, ahol számításba jöhetne nekem ez a készülék.

    Az egyik az edigi LINK, itt 128 a jelenlegi ár.
    A másik pedig a Btel LINK, itt egy 10-essel olcsóbb.

    Ez utóbbiban nem csak a -10 miatt gondolkodom, hanem tapasztalatom is van korábbról egy (T-585) tablet kapcsán, ahol minden rendben zajlott. A fő kérdés a garancia, amiről írtatok. Az edigi komplett 2 évet ír, a Btel pedig 1+1-et. Én a Samsung eszközöket mindig regisztrálom a mysamsungon az extra gari miatt, viszont nem tudom, ha pl. az edigiben venném meg, akkor az edigi ad 2 évet és ehhez tudok +1-et a mysamsungon?
    (a Btelnél gondolom a +1 a mysamsungosat jelenti nem?)

    Tegnap voltam egy helyi Telekomban és kb. fél órán át tapicskoltam a telefont. :DDD Ahogy olvastam (akár a tesztben is) többen is picit gyengének vélik a kamerát. Nos, tegnap volt szerencsém fényképezni ezzel ill. egy P Smart és S8-al is (egy pulton volt mindhárom telefon a Telekomban). Ugyan abba az irányba lőttem a képeket és az A8 készítette a legrészletgazdagabb és élesebb képet, ami picit nekem is meglepő volt (pl. a nagyon távoli feliratok jobban olvashatóak voltak). Persze ez még nem jelent semmit, de ezek után gyengének nem mondám a benne lévő kamerát. Amit elfelejtettem kipróbálni (igazából tök lényegtelen), hogy ha jól olvasom 720p-ben 120 FPS-el rögzít. Ezek alapján tudja a slow motiont is, vagy ehhez egy külső app kell v. PC-s szerkesztés?

    Köszi előre is a válaszokat/véleményeke! :R

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák