Új hozzászólás Aktív témák

  • gombasm

    aktív tag

    A képernyő alatti ujjlenyomat olvasó - nekem nagyon úgy tűnik - vacakul működik, nem jött be, de a marketing miatt erőlteti mindenki.

    Van több telefonomon:
    Meizu 16th: borzasztóan rosszul működik, muszáj a 2D-s arcalapú feloldást használni, mert katasztrófa, globál és kínai romokon egyaránt.
    Xiaomi MI9: kicsit (inkább sokkal) jobb, mint a Meizu de azért dadog ez is rendesen, pedig 2 ujj van beolvasva 2x.
    Most egy (már ódivatúnak mondható) Oneplus 6-ot használok, na annak a hátlapi hagyományos ujjlenyomat olvasója soha nem téveszt és mindig elsőre kiold. Nem új dolog a kijelző alatti FP cucc, de be kéne látni, hogy ha eddig nem lett jobb, kár tovább fejleszteni. Persze ezt fogják nyomni továbbra is, miközben a 2D arcalapú feloldást eltüntették a hivatalos androidból...

    Akinek a rendszere nem enged egy ujjlenyomatot többször beolvasni, ott nem kell feladni és a 3. - 4. újrapróbálkozásra menni fog. Én jártam így, de többször kitartóan próbálkozva elengedte a tiltást és be lehetett vinni másodszor is ugyanazt az ujjat. (Sajnos már nem emlékszem melyik telefon volt ez. Kicsit sűrűn cserélek... .)

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

Új hozzászólás Aktív témák