Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    válasz Swinegod #46 üzenetére

    A márkanév ellenben el fogja adni ezt a tipust is, illetve hogy szolgáltató ezt fogja forgalmazni. Ha csak az itthoni helyzetet nézem, ha valaki meghallja hogy "Huawei" már húzza a száját, ő maga sem tudja hogy miért de már mondja is "kínai szar" - és akkor még nem jött szóba a Meizu, Xiaomi, One Plus. Van olyan ismerősöm aki iphone-os volt évekig, most szeretne androidost "csak samsung, semmi más" - nem tudsz mit csinálni, én már felhagytam a kampányolással. Aki nyitott, az rájön, aki nem, az kifizet ezért áresés után 90-100 ezer forintot ezért a készülékért - vagy ahogy feljebb írtam off-ban, majd előfizuhoz.
    Barátnőmnek 3 hónapja vettünk itthon, hazai 1 év garival Xiaomi mi4c-t, 45 ezer forint volt, igaz, csak 16/2-es. De basszus, az a telefon nagyon komoly minőségű, mind a kamera, szelfikamera, rendszersebesség, a MIUI pörög, az értesítési led automatiksan olyan színnel villog amilyen az app (pl Viber - lila), és akkor még nem említettem a Snapdragon 808-at.

    [ Szerkesztve ]

  • Kroni1

    veterán

    válasz Swinegod #82 üzenetére

    Csak kiváncsiságból de hol kapsz 4/128-as Mi5 PRO-t hazai hivatalos garival 90-ért?! Almát ne a körtével szerintem..

    Amugy persze mindenben gyalázza, nagyon jó telefon a Mi5, de mindenkinek mások az igényei. Akinek csúcsteljesítmény kell, és el tudja viselni a MIUI-t (én nem sajnos) annak rohadt olcsón lehet herdverét tekintve szuper telefonja. Akinek viszont kell az Always on Display, az FM Rádió, az IP68 vizállóság, az AMOLED-et preferálja IPS helyett, annak az Mi5 még ingyen sem jó opció mert ezeket nem tudja, szemben a teszt tárgyát képező telefonnal..

    [ Szerkesztve ]

  • Kroni1

    veterán

    válasz Swinegod #99 üzenetére

    Olyan éles indokaid vannak, hogy ezekkel nem tudok és nem is szeretnék vitaba szállni.

    Csak azt nem értem, miért nem lehet elfogadni h nem csak egyféle igény létezik a földön?! Akinek nem a kinai meg a legerősebb kell az mind hülye? A MIUI felülete nekem nagyon gagyi, és eddig egyik Xiaomi telómon sem volt stabil, használtam többször is hónapokig, most is a 3S-en. Meg se közeliti az A3-at stabilitásban, de el tudom fogadni ha valakinek bejön. Te használtál mostanában touchwizt hónapokon át? Miért nem tudod elfogadni ha másnak meg az jön be jobban?

    Nem fontos az a felsorolt 4 indok amit az S7 vagy az A sorozat tud a mi5 meg nem?!? Oké. Végülis az öt tagu családnak is vehetek 2 személyes sportautót, csak mert az gyorsabb. Nagyon király lesz, de szerintem nem fog tetszeni a gyerekeimnek ha mindig otthon maradnak.. Ha vizálló normál méretű telefont akarok akkor meg veszek egy akciókamerát meg egy esőkabátot! Köszönöm h megvilágosodhattam! :R

    [ Szerkesztve ]

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Swinegod #154 üzenetére

    Dehogy vág oda a Redmi az A sorozatnak. Használtál mindkettőből, hogy ezt így állítod?

    ***

  • kis-attila

    tag

    válasz Swinegod #154 üzenetére

    Most volt nálam egy Redmi 3s Prime,nőnek lett,amire neki kell,napi használatra,bőven sok is,teljesen jó,hoszabb üzemidővel. Azt gondolom,felhasználók jelentős részének ma elég az is,fele ennyiért. Abban is 3G/32,Full HD pont nem érdekli azt aki egyébként csak egy használható gépet keres. Antutu többnyire jól mutatja a proci erejét de amennyivel több ez,annyi kell is a nagyobb felbontású kijelzőnek,szóval a benchmark az egy dolog,napi használat meg a másik. Ez is csak sima konzumelektronika. Feléért veszek Xiaomit,két év múlva meg valami akkori,szintén ár/érték győztes hasonlót és kb. így járok 130-nál,úgy,hogy egyébként kétszer vehetek olyan készüléket aminek semmi baja.

  • Kroni1

    veterán

    válasz Swinegod #154 üzenetére

    Elég nehézveled konstruktívan vitatkozni, mert nem nagyon érted, hogy nem vagyunk egyforma igényűek..

    "A Miui beton stabil csak nem webshopos szar ROMal kell tesztelni"
    - Volt olyan Xiaomi telóm amire a kiadás után csak hónapokkal később jött az első stabil rom, samsung meg full stabil amivel kijön, nem is kell toldozgatni havonta, a droid főverzió frissitésektől pedig nem lett rosszabb, ellenben más telóimmal. De nem csak ez bajom, nekem a MIUI eléggé iOS majmolós, de mégis távol áll az egyszerűségtől, logikátlannak érzem, nem jön be és kész. Az értesítések se jöttek meg mindig rendesen, több helyen kellett mókolni hozzá, nem igazán felhasználobarát szerintem. Amikor anno kijött a telóra viszonylag jó CM mindig arra váltottam.. Ez az én szubjektív véleményem.

    "kegyetlen ocsmány lett ez a 2017-es széria"
    - A kinézet az megint szubjektív, de nekem speciel jobban tetszik ez a forma mint pl. a 3S vagy a Huawei telók. Imádom a fizikai Home gombot, azzal veszem fel mindig ha hívnak, nem kell tapicskolni, koszos kézzel is felvehetem..

    " A3 2016-a olyan kegyetlenül laggol, hogy fáj nézni..."
    - megintcsak nem vagyunk egyformák, én használok A3 2016-ot, S6-ost és 3S is van a melóhelyemen. Tökéletes szerintem az A3, nálam nem laggol..

    "És igen, aki egy mindenben rosszabb telefonra kiad ugyan annyit, vagy még többet is az igen, hülye"
    - miért lenne mindenben rosszabb?! Tud mindent amit a korábban említett Mi5 is pl, maximum kevésbé gyorsan vagy nem annyira jól. A kamerája nyilván gyengébb, a procija is az, de sokaknak ez nem szempont, mert nem a teljesítményt hajkurásszák, csak hogy működjön jól használhatóan és bizony ez is teljesen jól használható szinten van! Viszont tud rengeteg dolgot amit a Mi5 meg nem. például AMOLED kijelző, amire mehet az AoD meg a NoLED értesítések, (tudom neked nem fontos) IP68 védettség, (tudom ez sem fontos) FM Rádió (oké tudom ez sem), stb. De azért ugye nem baj ha másnak meg fontosak ezek is?! Lehet, hogy egy A5-ön nem 0.5s alatt jön be a tárcsázó csak 0.8s, vagy a kamera is csak jó képet csinál a szuperjó helyet, de benne van a funkció! Ellenben én nyomkodhatom bármeddig a Mi5-öt de FM adást akkor sem tud fogni, imregnálhatom bármivel, de attól sem lesz IP68-as, stb. Utóljára leírom és lezártam a témát: Nem egyformák a felhasználói igények!!!

    Peace!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák