Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bly

    tag

    válasz spider80 #1842 üzenetére

    Itt azt írják, hogy az Augusztusi biztonsági frissítés már benne lesz megában a ROM-ban,
    tehát akkor elég nagy a valószínűsége, hogy még ebben a hónapban,
    max a hó végén meg fogjuk mi is kapni : [link]

  • TomPack

    őstag

    válasz spider80 #1842 üzenetére

    De még az A3 2017 is szóba jöhet. Barátnőmnek olyan van, és nagyon tetszik, kényelmesen kézre áll. De ahogy elnézem, még arra sincs kint a Nougat, pedig lemertem volna fogadni, hogy neki az van rajta. Lehet többet kéne nyomkodnom a telefonját?! ;]
    Gyári független A5 2016-om van, szépen megjött rá 7.0, de inkább ne tette volna. Miért mindig az a legjobb ROM, amivel a telefont kiadják, és miért gányolják rá a verzió ugrást?
    Az akksi időm lecsökkent, a Chrome elkezdett szórakozni, a könyvjelzőket csak második betallózásra nyitogatja meg, a megnyitott lapok számát össze-vissza mutatja. Reset megvolt, Smart Switch-el is újrapakoltam, tisztán belaktam, ugyanez, Chrome Beta-val ugyanez, és többen is panaszkodtak erre a fórumban. Létezik más böngető is, de én ezt szoktam meg, és szeretem ha valami úgy működik ahogyan kell.
    A GPS is megadta magát, alig lát holdat, navigálásra alkalmatlan lett, ide-oda dobál a térképen, folyamatosan elveszti a jelet. De ez lehet HW-hiba, csak érdekes, hogy ez is a frissítés után jött elő. Emiatt most parkolópályára tettem, majd elviszem szervizbe, és utána eladom -szerencsére gyári garos-, és inkább átnyergeltem egy Redmi Note 4-re, ha már itt minden tesztben kötelezően meg van említve milyen csodás import terméket állít elő nekünk a Kínai Népköztársaság, gondoltam nem lehet olyan rossz. Ezt a csodát ma tervezem visszavinni, és inkább kihoznék helyette egy A3-at, vagy A5-öt. Nem hallanak rendesen, recseg a hangszóró, a kijelző túl nagy nekem, fakó a Samoled után, és ma reggel a napsütésben nem láttam a kijelzőt, úgy tükröződött.
    Viszont elkeserített, hogy az új szérián is gyárilag 6.0-van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák