Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totya987

    csendes újonc

    válasz DWA #680 üzenetére

    Mi a baj velük? Én csak jókat hallottam róluk.

    (#681) mazsiii92

    Nyugodtan szólj az eladóknak, hogy üzemeljék be neked. Azért vannak ott :)

    [ Szerkesztve ]

  • totya987

    csendes újonc

    válasz szabeszmeist #684 üzenetére

    Uninstalláld a frissítési szolgáltatást. Akkor többet garantáltan nem találkozol vele ☺

    Manokaki:

    Gondolom tapasztalt mobilos és tudja, hogy nem minden frissítés működik jól.

    [ Szerkesztve ]

  • totya987

    csendes újonc

    válasz szabeszmeist #691 üzenetére

    És az jó, vagy rossz?

    Én azért nem tudom, mert nekem nem tartozik a napi rutinomba, hogy ránézek a százalékjelzőre és komoly egyenleti számításokat végezzek, hogy mennyi fogyott, mennyit használtam és mire, és meddig lesz ez jó nekem. Egy szóval. Ha teli van lehúzom a töltőről, ha lefogyott, rádugom a töltőre. Hogy én az életemből erre áldozzak, hogy pontokba szedve azt nézzem, hogy rendellenes vagy normális működés, hogy a naptár 1% helyett 2,5%-ot is levett, ezt nem nagyon tudom elképzelni. Viszont úgy érzem, hogy ez igen komoly gondot jelent az új kor emberének. Úgyhogy valahogy ebből hasznot fogok húzni. Százaléknövelő matrica, százalékstabilizáló energiaital, vagy akkupower tabletta. Szerintem ezek piacképes termékek. Mittudomén, de ilyeneken törpölök, mert igen beteges világ ez ahogy elnézem :(((

  • totya987

    csendes újonc

    válasz szabeszmeist #693 üzenetére

    Ja, értem :)

    Közben megtudtam, hogy már ennek is van valami cuki rövidítése. SOT. Vagyis Screen On Time. Ezután elég a pólónkra olyan feliratot tenni, hogy "6 óra SOT, yeaaaahh" :D

    [ Szerkesztve ]

  • totya987

    csendes újonc

    válasz ovics #695 üzenetére

    Írd föl a jelszót. Ugye nem akarod a telefon hibájának beállítani, hogy elfelejtetted a jelszót?
    Hogy mi az ötletem a hasonló elkerülésére? Kapcsold ki a jelszavas és ujjlenyomatos védelmet. Nagyon úgy fest, hogy ezt nem neked találták ki.

  • totya987

    csendes újonc

    válasz ovics #698 üzenetére

    Ez esetben én visszavinném a telefont, mert nem hiányzik, hogy mikor belaktam, ne tudjam kinyitni egy műszaki hiba miatt. Lehet, hogy hibás az ujjlenyomatolvasó szenzor. Ez sem csodagép, sajnos előfordulhat műszaki hibás alkatrész.
    Nekem is volt már olyan, hogy nem olvasta az ujjlenyomatomat, de minden esetben az én hanyag kézmozdulatomnak volt köszönhető. Amint rendesen nyomtam oda az ujjam a lapkára, azonnal oldotta.

  • totya987

    csendes újonc

    válasz xlinux #700 üzenetére

    1.

    Honnan tudjuk, hogy mekkora kezed van? A feleségem nem tudja egy kézzel fogni, de kettővel sem mert utálja a tapimobilt. Nekem elérhető, a tárcsázás, de gyakran használom a balkezemet is hozzá. Tok nélkül nagyon csúszik, tehát óvatosságból is két kézzel fogtam míg nem lett tok hozzá. Nem is értem az ilyen kérdéseket. Nekünk kellene megmondani, hogy neked mi a kényelmes? Tényleg nem tudom milyen választ szeretnél. Nyilván ha jobb kézben fogod, akkor a bal felső sarkot nem könnyű elérni. Ha nem tudsz esetleg bejutni egy boltba megnyomkodni, akkor megteheted azt is, hogy kivágsz kartonból akkora méretet amekkora a telefon, és kipróbálod mennyire kényelmes. Így nem tudsz tévedni. Mi mondjuk meg, hogy neked mi a kényelmes? És ha hazudok? Akkor vettél az én szavamra egy telefont?

    2.

    Ezt megint honnan tudjuk, hogy neked mi éri meg? Valakinek megéri 500 Forintot adni egy RedBullért, nekem nem éri meg, viszont cappuccinoért már adtam 500 Forintot. Vagyis honnan tudjuk, hogy neked mi az ami megéri és mi az ami nem? Ha ideírja neked Joco768Buksi nick, hogy neki nem éri meg, akkor nem veszed meg? Ha meg Zozo98 azt írja, hogy megéri, akkor megint elbizonytalanodsz? Ezt neked kell eldönteni. Itt mi abban tudunk neked segíteni, hogy ha olyan kérdést teszel fel a telefonnal kapcsolatban, amit esetleg nem írnak a neten a specifikációban, vagy egy rejtett menüben van valami funkció ami érdekelhet. De hogy neked mi éri meg, azt honnan tudjuk? Nekem egy kollégám vagy ismerősöm nincsen aki ennyi pénzt adna egy telefonért. Nekik nem éri meg. Nekem megéri. Na, segítettem?

    Abban viszont tudok segíteni, hogy működik az AdBlock for Samsung a gyári böngészőjében, így nem kell Firefoxot feltelepíteni. És ennek nagyon örülök :).

  • totya987

    csendes újonc

    válasz migabi24 #704 üzenetére

    Szerintem megunták, hogy ezt nem kell hekkelgetni, nem kell akkupowert meg minden szart rátölteni, hogy menjen. Hanem csak használni kell. Az meg ugye uncsi. Mert az okostelefon tulajdonosok 80% nem használni veszi ahogy észrevettem.

    [ Szerkesztve ]

  • totya987

    csendes újonc

    Na jó, de A Játék-ot sem nagyon tudja nekem senki bemutatni ☺. Amikor kezdtem ezt az egész droidos témát, én is játszottam (volna). Nem is apróztam, megvettem többezer forintért a játékokat, csak semmi warez. Persze voltak ingyenesek is. De most komolyan. Olyan igénytelen az összes droidos játék, hogy én inkább nem játszom telefonon. És áldom az eszem, amiért nem vettem meg a miracast sticket sem, mert terveztem, hogy nagy tévén játszom.

    Az autós játékok szépek, csak gyűlölöm, hogy nagy bazi neonfényes villogó nyilakkal mutatják merre kell menni, meg utálom, hogy láthatatlan falba ütközök és vagy lepattanok róla mint a gumilabda (az autónak persze semmi baja), vagy csak leáll ott az autó és kész. Szóval nevetséges. Az autó törését már P4-es számítógépes Need For Speed High Stakes című játékban élethűbben megoldották.

    Próbálkoztam az AVP: Evolution c játékkal. Szép, jó a hang, igényes. De egy borzalom az irányítás, az ellenség engem olyan távolságról kilő, ahol én nem is látom, nekem meg fél óra mire megölöm. Hogy erősebb legyek, akkor persze még fizessek pénzt és akkor többe lesz a játék, mintha megtenném a legújabb PlayStation 4 játék egyikét eredetiben.

    Aztán próbáltam az Oddworld: Stranger's Wrath című játékkal. Hát azt sem lehet rendesen irányítani, tableten már a grafika is elnagyolt. És ezt még eléggé igényes játéknak mondom, talán egy gamepaddal érdemes foglalkozni a dologgal. De most egy vonaton ülve nem fogok gamepaddal szórakozni vagy a munkahelyen.

    Aztán vannak a lövöldözős játékok. Terminator Genisys, Mission imposible, Dead Trigger szerű egy kaptafára épülő játékok. Konkrétan semmit nem kell csinálni a játékban. Csak lőni meg tárazni. Játszol 25 másodpercet (mérd le nyugodtan), aztán jön egy epizódzáró rész: hány halott, hány fejlövés, hány golyót használtál, milyen nagyszerű vagy, bronz érem, gyémánt kitüntetés, becsületrend, 50 aranytallér, 30 páncéltuning és anyámtyúkja nyeremény, közben semmit nem csináltam mert mindenhová automatika visz, céloz, én csak lőttem és azt is csak 20 másodpercig. Aztán nem ám mehetsz tovább, pedig fel vagy ám tüzelve. Bevisz a boltba, ott vegyél fegyvert, zoknit, fogkefét, pajzsot. Tuningolj fegyvert, nézz meg egy free videót, amiért plusz aranytallért kapsz de sose annyit, hogy vidd valamire. Aztán elvisz az alkalmazásboltba, most akciós 2400 Ft 100 aranytallér. Nem köszönöm, folytatnám a játékot. Jó, akkor tanácsterem, valami nigger pofázik, nem tudom elnyomni. Aztán egy nagycsöcsű csaj pofázik, aztán térkép amiből semmit nem értek mert itt villog, ott a nyil, kattints oda, amoda nem tudsz, mert amott kell még 80 tp, egy sportszelet meg adidasz trikó, hogy továbbmehess. Akkor mész vissza az első pályára tp-t gyűjteni.

    Tömören ennyit az android játékokról. Akkor most minek is az erősebb gpu?

  • totya987

    csendes újonc

    válasz Dicker #713 üzenetére

    És olyan sincsen benne, hogy a következő szint eléréséhez vagy egy javításhoz, tuninghoz várj 20 meg 40 percet? 😀 Ne vicceljünk már... Ez nem játék, hanem lehúzás...

    [ Szerkesztve ]

  • totya987

    csendes újonc

    válasz Dicker #715 üzenetére

    Hát én anno este hattól hajnal 2-3 óráig nyomtam anno PC-n.
    Viszont telefonon nem játszanék ennyit. Így nem kell erősebb gpu.

  • totya987

    csendes újonc

    válasz kovadam1 #717 üzenetére

    Telepítsd fel a KNOX alkalmazást és abba kell betelepíteni a védeni kívánt alkalmazást. Így nem csak azoktól van védve akik megnyomkodhatják a telefont, hanem (állítólag) az internetes betolakodóktól is védett környezetben dolgozol. Pl a beírt szavaidat nem jegyezheti fel a használt alkalmazás, mert a KNOX-on belül csak egy lebutított billentyűzet van szótanulás nélkül. Minden egyes újrainduláskor jelszavas bejelentkezést kér, akkor is ha van ujjlenyomatvédelem. A második beléptetésnél már használható az ujjlenyomat, tehát nincsen idegesítően túlvédve. A már meglévő alkalmazásokat is áthelyezheted a KNOX-ba, akkor (szerintem) két példányban lesz meg. Ezt ők úgy hívják, hogy szórakozás és munkakörnyezet.

    Bár ez csak az én véleményem, ha már az egész telefon le van ujjlenyomatozva, akkor felesleges azon belül mégegy plusz védelem. Hacsak nem a banki alkalmazást teszi bele az ember, hogy ne legyenek lehallgathatóak a beléptetések. Ha képeket tesz bele az ember, akkor az a belső memóriára kerül, így műszaki hiba esetén nincsen lementve. Ha meg le van mentve, ott megint nincsen védve.

Új hozzászólás Aktív témák