Új hozzászólás Aktív témák

  • totya987

    csendes újonc

    válasz xlinux #700 üzenetére

    1.

    Honnan tudjuk, hogy mekkora kezed van? A feleségem nem tudja egy kézzel fogni, de kettővel sem mert utálja a tapimobilt. Nekem elérhető, a tárcsázás, de gyakran használom a balkezemet is hozzá. Tok nélkül nagyon csúszik, tehát óvatosságból is két kézzel fogtam míg nem lett tok hozzá. Nem is értem az ilyen kérdéseket. Nekünk kellene megmondani, hogy neked mi a kényelmes? Tényleg nem tudom milyen választ szeretnél. Nyilván ha jobb kézben fogod, akkor a bal felső sarkot nem könnyű elérni. Ha nem tudsz esetleg bejutni egy boltba megnyomkodni, akkor megteheted azt is, hogy kivágsz kartonból akkora méretet amekkora a telefon, és kipróbálod mennyire kényelmes. Így nem tudsz tévedni. Mi mondjuk meg, hogy neked mi a kényelmes? És ha hazudok? Akkor vettél az én szavamra egy telefont?

    2.

    Ezt megint honnan tudjuk, hogy neked mi éri meg? Valakinek megéri 500 Forintot adni egy RedBullért, nekem nem éri meg, viszont cappuccinoért már adtam 500 Forintot. Vagyis honnan tudjuk, hogy neked mi az ami megéri és mi az ami nem? Ha ideírja neked Joco768Buksi nick, hogy neki nem éri meg, akkor nem veszed meg? Ha meg Zozo98 azt írja, hogy megéri, akkor megint elbizonytalanodsz? Ezt neked kell eldönteni. Itt mi abban tudunk neked segíteni, hogy ha olyan kérdést teszel fel a telefonnal kapcsolatban, amit esetleg nem írnak a neten a specifikációban, vagy egy rejtett menüben van valami funkció ami érdekelhet. De hogy neked mi éri meg, azt honnan tudjuk? Nekem egy kollégám vagy ismerősöm nincsen aki ennyi pénzt adna egy telefonért. Nekik nem éri meg. Nekem megéri. Na, segítettem?

    Abban viszont tudok segíteni, hogy működik az AdBlock for Samsung a gyári böngészőjében, így nem kell Firefoxot feltelepíteni. És ennek nagyon örülök :).

Új hozzászólás Aktív témák