Új hozzászólás Aktív témák

  • totya987

    csendes újonc

    Na jó, de A Játék-ot sem nagyon tudja nekem senki bemutatni ☺. Amikor kezdtem ezt az egész droidos témát, én is játszottam (volna). Nem is apróztam, megvettem többezer forintért a játékokat, csak semmi warez. Persze voltak ingyenesek is. De most komolyan. Olyan igénytelen az összes droidos játék, hogy én inkább nem játszom telefonon. És áldom az eszem, amiért nem vettem meg a miracast sticket sem, mert terveztem, hogy nagy tévén játszom.

    Az autós játékok szépek, csak gyűlölöm, hogy nagy bazi neonfényes villogó nyilakkal mutatják merre kell menni, meg utálom, hogy láthatatlan falba ütközök és vagy lepattanok róla mint a gumilabda (az autónak persze semmi baja), vagy csak leáll ott az autó és kész. Szóval nevetséges. Az autó törését már P4-es számítógépes Need For Speed High Stakes című játékban élethűbben megoldották.

    Próbálkoztam az AVP: Evolution c játékkal. Szép, jó a hang, igényes. De egy borzalom az irányítás, az ellenség engem olyan távolságról kilő, ahol én nem is látom, nekem meg fél óra mire megölöm. Hogy erősebb legyek, akkor persze még fizessek pénzt és akkor többe lesz a játék, mintha megtenném a legújabb PlayStation 4 játék egyikét eredetiben.

    Aztán próbáltam az Oddworld: Stranger's Wrath című játékkal. Hát azt sem lehet rendesen irányítani, tableten már a grafika is elnagyolt. És ezt még eléggé igényes játéknak mondom, talán egy gamepaddal érdemes foglalkozni a dologgal. De most egy vonaton ülve nem fogok gamepaddal szórakozni vagy a munkahelyen.

    Aztán vannak a lövöldözős játékok. Terminator Genisys, Mission imposible, Dead Trigger szerű egy kaptafára épülő játékok. Konkrétan semmit nem kell csinálni a játékban. Csak lőni meg tárazni. Játszol 25 másodpercet (mérd le nyugodtan), aztán jön egy epizódzáró rész: hány halott, hány fejlövés, hány golyót használtál, milyen nagyszerű vagy, bronz érem, gyémánt kitüntetés, becsületrend, 50 aranytallér, 30 páncéltuning és anyámtyúkja nyeremény, közben semmit nem csináltam mert mindenhová automatika visz, céloz, én csak lőttem és azt is csak 20 másodpercig. Aztán nem ám mehetsz tovább, pedig fel vagy ám tüzelve. Bevisz a boltba, ott vegyél fegyvert, zoknit, fogkefét, pajzsot. Tuningolj fegyvert, nézz meg egy free videót, amiért plusz aranytallért kapsz de sose annyit, hogy vidd valamire. Aztán elvisz az alkalmazásboltba, most akciós 2400 Ft 100 aranytallér. Nem köszönöm, folytatnám a játékot. Jó, akkor tanácsterem, valami nigger pofázik, nem tudom elnyomni. Aztán egy nagycsöcsű csaj pofázik, aztán térkép amiből semmit nem értek mert itt villog, ott a nyil, kattints oda, amoda nem tudsz, mert amott kell még 80 tp, egy sportszelet meg adidasz trikó, hogy továbbmehess. Akkor mész vissza az első pályára tp-t gyűjteni.

    Tömören ennyit az android játékokról. Akkor most minek is az erősebb gpu?

Új hozzászólás Aktív témák