Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    válasz kovadam1 #331 üzenetére

    A samu szervize ugyan az mintha szolgáltatónál vetted volna. Ha veszel egy t-s et pl. akkor is My Samsung-on kell bejelenteni a hibát. Ráadásul megvannak vele egy munkanap alatt. Nem kell sorban álnod, stb.
    A T-mobil megváltoztat egy csomó mindent a telefonon. (saját boot képernyő, meg csengőhangok, és telenyomja felesleges appokkal (de törölhetők) A telenor kevésbé nyúl bele. De a szerviz ugyan az minden szolgáltatónál. A későbbi eladásnál, már nagyobb az esélye egy független készüléknek. (mert ugye nem korlátozza a leendő vevőt a függőség) Meg az ára is kevésbé esik le. A Vodát nem ismerem, de régen még az ikonokat is lecserélték. Most nem tudom milyenek. Szóval akkor is függetlent vegyél, ha az egy picit drágább is.
    Van azért előnye is a szolgáltatói vásárlásnak (amiért én is azt szoktam venni) az egyik az ár. Kamatmentes részlet, vagy akcióban még a kp-s ár alá is szoktak menni. Nejem előző generációs A5-ét pl. gyakorlatilag ingyen adták, mert pont annyit engedtek a havi tarifából (7500Ft) hogy belefért a készülék havi 1990Ft törlesztője. Miközben a készülék akkor épp 80e körül volt.

    Ja még annyit, hogy szolgáltatói SW-t nyugodtan lecserélheted bármilyen gyári FW-re. Akár a függetlenére is, mert az nem számít, hogy milyen van rajta, csak gyári legyen. Ettől persze még SIM look marad!

    [ Szerkesztve ]

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák