Új hozzászólás Aktív témák

  • Foremi

    tag

    Ma megjött a Samsung Galaxy A50 a Telekomtól.

    Az első benyomásom, hogy a kijelzője nagyon szuper. A kamera is nagyon jó, és a sebességére sem lehet panasz. A mérete is pont jó, féltem, hogy egy kicsit nagy lesz, de nem nagyobb az előző Oukitel U7 plus telefonomhoz képest. Igen, egy elég gagyi márkáról váltottam át, pontosabban vissza a Samsungra. Előtte volt Samsungom, és remek telefon volt, csak aztán megöregedett, és újabbra cseréltem. Akkor pénzhiány miatt döntöttem az Oukitel mellet, de gagyi telefont sohatöbbé...

    Többen írták a térerő problémát, én nem tapasztaltam, sőt. Előtte a Telekom 12Gb-os net egy szintén Telekomtól vásárolt Lenovo tabletben volt, és nálunk sokszor akadozott rajta a mobilinternet (igazából csak nálunk, mert útközben jó volt), most átkerült ebbe. Lényegesen jobb és gyorsabb vele a mobilinternet, mint a Lenovon volt, és nem akadozik a kapcsolat. Kicsit (nem is kicsit) gyenge nálunk a térerő, mert le vagyunk árnyékolva, de még itt is hasít a 4G a Samsunggal. :)

    A Wifi sebessége is jó, de úgy látom, hogy a szoftver próbálja kerülni a gyenge/rossz minőségű kapcsolatokat. Nem tudom, hogy ezt valahol ki lehet kapcsolni?

    Összességében elégedett vagyok a telefonnal, olyan gyorsan tölti be a weboldalakat, mint egy számítógép, nem olyan lassan és akadozva, mint az előző telefonjaim. :)

Új hozzászólás Aktív témák