Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz MadMancs #4370 üzenetére

    Akkor a telefonodat valami komolyan meríti. Én még egy nap (8-10 óra) sem tudtam 20% közelébe sem meríteni. Pedig 2 kártya van benne, mindkettő 4G-n, folyamatos mobilnet vagy Wifi, bluetooth bekapcsolva okosóra miatt, gps bekapcsolva, szinkronizál is, van, hogy játszom is rajta. Telefon, sms-ek jönnek, mennek. Böngészek, netezek is rajta. Mindezekkel együtt eddig a 40% volt a minimum 10 óra után. 4-5 óra képernyőidővel. És azért 40% még elég sok, azzal még pár órát ki lehet húzni. Megjegyezném, hogy én AOD-t nem használom. Pont az okosóra miatt nincs értelem nálam. De az még komolyabban merítheti az akksit.

    A térerőre meg azt tudom mondani, hogy nekem Telekomos és Digis kártya van benne. Tény, hogy nem világmegváltó a Samuk antennája (itt sugárzás csökkentési célok lapulnak a háttérben, a Samuk ilyen szintű sugárzása a legkisebb, még a kínai telefonoké a legtöbb, legerősebb és azt most ne kezdjük el elemezni, hogy ez mennyire káros, vagy sem, úgysem tudjuk biztosan), de összességében nem rossz a helyzet. Én elégedett vagyok vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák